lekarz Izabela Sieradzka

Ginekolog

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr.Sieradzkiej. Jest bardzo precyzyjna ,delikatna i ludzka! Miałam wielkie szczęście,że trafiłam na tą kobietę w ciąży ,zawdzięczam jej życie mojego dziecka!Wyprowadziła moją ciąże po wieelkich błędach i niedopatrzeniach innego lekarza.Pani dr robi to co kocha,ma wielkie serce i każdą pacjentkę traktuje z szacunkiem i ogromna dokładnością. Tłumaczy wszystko na bieżąco ,nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.Ponadto o każdej porze (co dla kobiet w ciąży jest b.ważne) można się z nią skontaktować. Obdarzyłam tą kobietę wielkim zaufaniem ,mogę z czystym sumieniem polecić innym Paniom :)

Pani dr jest wspaniałym fachowcem!!!:) prowadziła obie moje ciąże. Przede wszystkim to najdelikatniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia . Jest bardzo ludzka, wesoła i daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa. Polecam Panią dr z całego serca.

Dr Sieradzka to najlepsza ginekolog, do jakiej mogłam trafić. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, a swoją wiedzę potrafi świetnie wykorzystywać. Podczas każdej wizyty zawsze służy radą i pomocą, odpowiada na nawet najbardzej błahe pytania w sposób rzetelny i wyczerpujący. A do tego jest uprzejma i bardzo miła. Polecam serdecznie!

Wspaniały lekarz, który każdej pacjentce poświęca dużo czasu i uwagi. Prowadzi moją drugą ciążę i nigdy nie pomyślałabym o wyborze innego lekarza. Dokładna, delikatna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, odpowiada na wszystkie nawet błahe pytania. Zawsze pod telefonem. Polecam bez zawahania!

Przeszłam w swoim życiu sporo ginekologów z powodu problemów z zajściem w ciążę. W Bielsku-Białej jak i na Śląsku. Docelowo zostałam u dr sieradzkiej i nie żałuję ani jednej wizyty pomimo kolejek do gabinetu. Coś za coś. Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, ciepła, wszystko tłumaczy, naprawdę dzięki niej udało mi się utrzymać, zagrożenia ciążę i dojść do szczęśliwego finału który teraz ma półtora roku a ja chodzę do pani dr z drugą ciąża i polecam ją każdej kobiecie z czystym sumieniem. Znam przypadek mojej przyjaciółki której uratowała życie jej i dziecka bp na czas skierowała ze szpitala w bb na Śląsk. Inni lekarze to zlewali.... Żyją oboje dzięki niej. Nie mogę się nadziwić kilku negatywnym opiniom bo te osoby chyba chodziły do innego lekarza :) znam panią dr wiele lat i zawsze zawsze wszystko tłumaczy. Jest naprawdę ludzkim lekarzem z powołania. Polecam ją i życzę żeby się nie zrazala do ludzi czytając czasem brednie w necie. Niech dalej pełni swą misje z sercem i zaangażowaniem jak do tej pory :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy