dr hab. n. med. Izabela Sipowicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,7
2,4

podobnie jak u poprzedniczki. gdy byłam w ok. 8 tyg ciąży stwierdziła na podstawie badania i opisanych objawów że nie może na tym etapie stwierdzić ciąży, co potwierdziło USG u innego lekarza. nie uprzejma, nie delikatna, informacje szczątkowe (najlepiej nie wnikać tylko się zastosować do zaleceń).ODRADZAM!

nie polecam jest okropnie niedelikatna koszmar przezyłam siedzac u tej kobiety

nie polecam jest okropnie niedelikatna koszmar przezyłam siedzac u tej kobiety

bedąc w 8 tyg ciazy stwierdzila ze w tym okresie nie rozpozna jeszcze ciazy, na nastepny dzien poszlam do innego ginekologa ktorego rozbawilo to co powiedziala dr sipowicz, usg wykazalo ciaze.pierwszy i ostatni raz skorzystalam z wizytu u dr sipowicz

Dzieki dr Spowicz moj Synek jest na Swiecie. Najlepsza Profesor Swiata. Zdecydowanie polecam!

Nie jestem w pełni zadowolona z wizyt. Nie zbyt miła, niechętnie udziela odpowiedzi na pytania (tak to odebrałam). Nie polecam

Chodziłam do tej pani kilka razy. oschła, bez wyrazu, nie czułam zaangażowania z jej strony, nic nie ułatwiała nie podpowiadała ani nie wyjaśniła. Do dziś dnia nie widziałam na oczy swoich wyników nawet ich nie omówiła.Na koniec moich spotkań usłyszałam " na tym możliwości funduszu się skończyły" to wszystko do widzenia!!!!!!!! Żadnej porady żadnych leków na wywołanie miesiączki, zero pomocy - takie jest moje odczucie po spotkaniach z pania dr.

Polecam tego lekarza w 100%.Jestem zadowolona.

Polecam tego lekarza w 100%.Jestem zadowolona.