lek. stom. Izabela Święch

Zgłosiłam się do doktor I. Święch aby wyrwać zęba a dowiedziałam się że nie tylko mogę się pozbyć tego bólu ale też mieć w tym miejscu ponownie ząb. Bezboleśnie pozbyłam się problemu i od razu doktor wstawiła implant w tą dziurę.Bardzo jestem zadowolona z efektu, ta lekarka jest warta polecenia.Ma profesjonalne podejście nawet do wystraszonego pacjenta.

Przyszłam do pani chirurg z złamaną 2, miałam zepsuty korzeń i musiał zostać wyrwany. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, wstawiła mi implant na tej samej wizycie co wyrwała zęba.Wszystko poszło szybko.Weszłam bez zęba i wyszłam z zębem, jestem zachwycona!

Wizyta u chirurga była dla mnie ostatecznością, ale chęć odzyskania jedynki mnie do tego zmusiła. Pani chirurg wyrwała korzeń i wstawiła implant w to miejsce. Ta cała procedura była na jednej wizycie. Poszło sprawnie i co najważniejsze bez boleśnie. Konkretne zalecenia i można się znowu cieszyc.

Super doktorzy! Wszyscy ! Zajmują się leczeniem kompleksowo, tłumaczą zlozonosc problemu a nie kleją dziurę i nara. Polecam !

Opinie o Pani stomatolog były różne, ale koniec końców zdecydowałam się na wizytę u Niej i od razu zaznaczam: miejcie swoją godność i nie decydujcie się na wizytę u Pani Izabeli Świech. Zaczynając od cen - cena konsultacji to 250 złotych, która pomijając, że jest chyba wzięta z kosmosu, to za tę cenę zostałam potraktowana tak arogancko, z taką wyższością, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Uprzejmość nie należy do mocnych stron tej Pani. Bądźmy szczerzy - klient płacąc tak ogromne sumy w gabinecie, oprócz dobrze wykonanego leczenia, liczy również na godne traktowanie. Ja niestety z gabinetu wyszłam z płaczem, ponieważ Pani stomatolog nie potrafiła profesjonalnie przeprowadzić wizyty konsultacyjnej, aż bałam się co by było na wizycie już z leczeniem. Radzę nie zadawać jakichkolwiek pytań, bo od razu dostaniecie odpowiedź w stylu, że jak to możecie nie znać specjalistycznego stomatologicznego nazewnictwa i zaraz zacznie się wywyższanie. Szczerze żałuję, że nie zebrałam się na odwagę jeszcze będąc w gabinecie i nie odpowiedziałam Pani stomatolog takim samym tonem, jakim Ona zwracała się w moją stronę przez całą wizytę, ale byłam w ciężkim szoku, że tak można potraktować pacjenta, że aż zaniemówiłam.

Z racji dość drogiego cennika (już sama cena konsultacji to 250 złotych ) na pytanie o koszt usługi otrzymałam nie dość, że niechętną odpowiedź, to jeszcze w widełkach.

Doktor I. Święch pomogła mi przełamać strach przed dentystą, postawiła porządną diagnozę i zrobiła metamorfozę mojego uśmiechu za pomocą implantów.Jestem zachwycona efektem końcowym moich nowych zębów.

Trafiłam do doktor Izabeli Święch z polecenia koleżanki, jestem pod wrażeniem kompleksowego podejścia do leczenia. Nie tylko wyleczyła mi bolącego zęba, ale również wyjasnila moją złożoną sytuację i zaproponowała konkretne leczenie. Lekarz fachowiec- polecam

Bardzo konkretna pani doktor pomogła mi uzyskać ładny uśmiech, ustalając krok po kroku plan leczenia i konsekwentnie go realizując.

Leczyłem się u tej Pani jakiś czas temu niestety za późno dowiedziałem się jak zła opinia krąży o tej Pani więc jedyne co mogę teraz zrobić to przestrzec innych aby nie popełnili podobnego błędu i zawsze dobrze sprawdzili dany gabinet bo czasami to Proszę mi wierzyć że można się nieźle przejechać a po fakcie to już za pózno na żale. Powiem tak ceny to jakiś żart w stosunku do wykonanej pracy a jeszcze gorsze jest to jak sie tam jest traktowanym przez tę Panią to już przechodzi ludzkie pojęcie. To trzeba mnieć tupet aby tak pomiatać pacjentem i to tym bardziej za tak ogromne kwoty.

Nie polecam tego gabinetu jak również usług dentystycznych i implantologicznych u tej Pani. Ceny jak z kosmosu a wykonanie gorzej niż źle. Proszę się dwa razy zastanowić zanim tam pójdziesz bo potem już będzie za późno.