lekarz Izabela Wajda

Laryngolog

Trafna postawiona diagnoza dziecko szybko wraca do zdrowia . Najlepsza pani doktor zna się na rzeczy i wie jak skutecznie wyleczyć dziecko co u innych laryngologów było problemem .

Zawsze trafnie postawiona diagnoza i dobrane skuteczne leczenie. Kompleksowe badania i dokładny wywiad na każdej wizycie. Nie trafiłam jeszcze na tak kompetentnego lekarza jak pani Doktor. Ogromna wiedza i poczucie humoru, każda wizyta odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze.

Pani doktor z powołania. Ma czas przyjąć nawet jak ma napięty grafik. Dobrze i skutecznie leczy czego nie można powiedzieć o moich poprzednich laryngologach. Naprawdę polecam!

Jestem niezwykle zadowolona z Pani Doktor. Odkąd jestem pod Jej opieką moje dzieci o wiele mniej chorują i nie zażywają takiej ilości leków. Najlepszy laryngolog dziecięcy w okolicy. Szczerze polecam.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Diagnoza trafna,szybkie wyleczenie. Nasz syn słyszy dobrze. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor.

Pani Doktor godna polecenia !!! Jeszcze nie spotkałam tak dobrego i kompetentnego lekarza. Analityczna dokładna i miła. Pomimo że przyszłam z problemem u córeczki tez sama byłam chora na krtań. Pani Doktor udzieliła pomocy nam obojgu w cenie 1 wizyty. Szok. Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam !!! Gorąco polecam.

Zdecydowanie odradzam aktualnie jestem po zabiegu przeprowadzonego w klinice sw Lukasza w Bielsku Ciesze sie ze sie nie zdecydowalem na propozycje pani doktor ktora nie tylko wcale by mi nie pomgla wrecz przeciwnie musial bym miec ten walsciwy zabieg przeprowaddzany tak czy inacze to po drugie zaoszczedzilem 3500zl Doradzam sw Lukasz profesjonalna diagnoza obsluga itp po za tym jak to jes ze idac do pani doktor placimy za wizyte i oczekujemy prawdy a tu takie rozczerowanie ktos tu chybs chce z nas zedrzec

Niezwykle kompetentna i zarazem ciepła w kontakcie Pani Doktor. A w przypadku małych dzieci to ważne. Sprawnie i celowo ustawiła diagnostykę i leczenie. Polecam goraco.

lekarz godny polecenia.zna się na tym co robi i naprawde chce pomóc pacjentowi .

Pani doktor jest po prostu cudowna! po raz pierwszy ktoś potraktował mnie poważnie i nie wrzucił do jednego wora o nazwie "nerwica" .Pani Wajda jest uprzejma,budzi zaufanie ,stwarza miłą atmosferę w gabinecie.Z całego serca i z czystym sumieniem polecam wizytę u tej pani doktor:)