lekarz Izabela Walawender

Super stomatolog. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Moje dzieci z przyjemnością odwiedzają Panią dr. Izę. Polecam.

Super stomatolog. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Moje dzieci z przyjemnością odwiedzają Panią dr. Izę. Polecam.

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak miłą i fachową obsługą u stomatologa jak u doktor I. Walawender. Jeżeli ktoś szuka lekarza dla swojej pociechy, który nie dość, że jest bardzo dobry merytorycznie to jeszcze miły i ma bardzo dobre podejście do pacjenta- zdecydowanie polecam doktor IZĘ !!!. Piotr

Pani dr Iza jak i gabinet w którym praktykuje począwszy od rejestracji po asystentki to istny cud. Kompetencja , uprzejmość, oraz skuteczność pani dr budzi zachwyt. Moje dzieci nareszcie pozbyły się spędzającego nam z powiek problemu bolących zębów, którzy inni "specjaliści" kitowali bez większego sensu. Dr Iza ma bardzo ciepłe podejście do maluchów, dzięki czemu zdobyła serce moich dzieci które bardzo chętnie i regularnie odwiedzają gabinet stomatologiczny!! Gorąco pozdrawiam i z czystym sercem polecam panią dr Izę!!! Natalia

dr Iza jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą. Zdecydowanie zgadzam się z kilkoma wcześniejszymi, pozytywnymi komentarzami dotyczącymi usposobienia Pani doktor i podejścia do jej małych pacjentów. Dziwi mnie natomiast ostatnia opinia, gdyż będąc z córką u Pani doktor jeszcze w tym miesiącu nie słyszałam, aby wykonywała ona zabiegi ortodontyczne. Jeżeli ktoś szuka lekarza dla swojej pociechy, który nie dość, że jest dobry merytorycznie to jeszcze miły - zdecydowanie polecam!!!

dr Iza jest bardzo pozytywnie nastawiona do dzieci, posiada dar leczenia uśmiechem i dobrocią. Moje dzieci Ją uwielbiają.Jest kompetentna, uparta a zarazem bardzo delikatna. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała