lekarz Izabela Zawadziłło

Laryngolog

Najważniejsze u lekarza, to że Pani dr chciało się chcieć. Zdecydowanie polecam. Przyjęty, zdiagnozowany problem, udzielono stos. pomocy. Bez fochów, wydziwiania, a wizyta na NFZ. Duży plus się należy.

Lekarka jest bardzo kompetentna i pełna empatii wobec pacjenta. Jest zainteresowana chorobą, daje kompleksową poradę i wartościowe wskazówki. Polecam

Polecam. Profesjonalna oraz wyjątkowo uprzejma, poświęciła dużo czasu na informowanie o moim stanie. Pozdrawiam

Profesjonalna i uprzejma Pani doktor. W prosty sposob tlumaczy stan pacjenta. Zdecydowanie polecam. Szkoda tylko ze tal niewielu lekarzy ma takie podejscie jak Pani Zawadzillo.

Bardzo niekompetentna laryngolog. Przebiła bębenek w uchu mojej babci. Czyscila ucho twierdzac, ze to zwykle zapalenie, płukala kilka razy, nie widząc rosnącego wrzodu, ktorego absolutnie nie mozna czyscic! Teraz operacja i długa rekonwalescencja! Omijajcie jak tylko możecie Panią Zawadzillo. Nie polecam!

BARDZO ZŁA pani dr zbadała słuch mojemu dziecku twierdzac ze ma idealny a co sie okazało moj syn jest głuchy na jedno ucho a w drugim ma niedosłuch umiarkowany PROSZE OMIJAC PANIA DR SZEROKIM ŁUKIEM

Bardzo przyjemna Pani doktor. Miła sympatyczna, wszystko tłumaczy. Do pacjenta ma super podejście. Pani doktor godna polecenia!!!!

Jest zdecydowanie lekarzem kompetentnym i rzetelnym. Polecam jak najbardziej

Jest zdecydowanie lekarzem kompetentnym i rzetelnym. Polecam jak najbardziej

Pani doktor jest przemiłą osobą, chętną do pomocy swoim pacjentom. Jest niezwykle uprzejma, pyta o wiele szczegółów choroby, stara się jak najpełniej rozpoznać symptomy przed postawieniem diagnozy. Jest naprawdę rzetelnym lekarzem. Polecam w 100%!