dr n. med. Izabela Żelazny

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Lekarka leczyła moje dziecko z grzybicy przez pół roku- zero poprawy, mnóstwo pieniędzy wyrzuconych na leki a także dużo czasu straconego na bezsensowne konsultacje. Jak się okazało, Pani Żelazny leczyła córkę na zupełnie inny rodzaj grzyba stąd brak efektów( mimo zlecenia wykonania posiewu). Inny lekarz pozbył się problemu w 3 tygodnie za pomocą maści bez recepty,w cenie 11 zł. Jednak można!!

Mam 18 lat i od kilku lat zmagałam się z trądzikiem. Chodziłam od lekarza do lekarza, ale tylko przepisywali mi antybiotyki, po których nie było widocznych efektów. W końcu trafiłam do gabinetu dr Żelazny i moja cera wygląda teraz znacznie lepiej! Polecam osobom z trądzikiem, uwierzcie, że to da się wyleczyć!

wspaniala,cudowna osoba a jako lekarz jeszcze lepsza!!! pozdrawiam Pania Doktor. CODOWNA LEKARZ

Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Trafnie postawiła diagnozę i odpowiednio dobrała leki. Jest również przemiła i bardzo kontaktowa. Szczerze polecam.

Trafiłem do doktor Żelazny przypadkiem, bo lekarz do którego chciałem się udać był na urlopie. Jest to miła i kompetentna osoba, rozpoznała moją dolegliwość bezbłędnie, po zastosowaniu zaleconego leczenia wszystko szybko mi przeszło. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty, zdecydowanie polecam dr Żelazny.