lekarz Izabela Zielińska

3,9
3,5
3,9
3,7

Z przykrością stwierdzam, że nie mogę podzielić waszych opinii na temat P. doktor. Polecił mi ją inny ginekolog abym w ciąży chodziła do niej do szpitala na NFZ. Niestety podczas pierwszej wizyty zostałam tak źle potraktowana, że nigdy bym się tego nie spodziewała. Usłyszałam,że u niej w gabinecie jestem jedną wielką pomyłką, że teraz musi poświęcić mi conajmniej godzinę bo ciężarna. Czekałam w kolejce 3 godz. weszłam z uśmiechem mimo miny pani doktor starałam się nie zwracać na to uwagi. Badanie było bardzo bolesne ale jej podejście jeszcze gorsze. Sytuacja nie do opisania. O dziecku też nic nie usłyszałam tylko tyle co przeczytałam z dokumentacji. Jest mi przykro, że tak można potraktować kogoś widząc go po raz pierwszy. Obawiam się kolejnej wizyty i myślę, że czas poszukać innego lekarza prowadzącego bo obawiam się o swoje dzieciątko swoim zachowaniem pokazała, że jest zdolna do wszystkiego. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i myślę ,że wizyta prywatna u niej nigdy by tak nie przebiegła. Smutne....... Nie polecam skoro ktoś jest takim człowiekiem to nie wiem czy może być dobrym opiekunem ciężarnym. Zero zaufania!!!

W pełni godna polecenia pani doktor.Pomaga w każdy problemie,doradza leczenie. W razie potrzeby szybko reaguje z leczeniem.

super lekarz ona jedyna skierowała mnie na wszystkie badania i dobrze zdiagnozowała moja chorobę dziękuję Pani doktor

kompetentny i profesjonalny lekarz po którym widać zmęczenie i przepracowanie, które nie ma wpływu na jakośc leczenia. Polecam innym

dość dobry lekarz ale minę to na naprawdę mizerną , wciąż zmęczona i mało kontaktowa A kobiety chciałyby wszystko wiedzieć co i jak . Mogę ją polecić pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39