lekarz Izabela Zielińska

Z przykrością stwierdzam, że nie mogę podzielić waszych opinii na temat P. doktor. Polecił mi ją inny ginekolog abym w ciąży chodziła do niej do szpitala na NFZ. Niestety podczas pierwszej wizyty zostałam tak źle potraktowana, że nigdy bym się tego nie spodziewała. Usłyszałam,że u niej w gabinecie jestem jedną wielką pomyłką, że teraz musi poświęcić mi conajmniej godzinę bo ciężarna. Czekałam w kolejce 3 godz. weszłam z uśmiechem mimo miny pani doktor starałam się nie zwracać na to uwagi. Badanie było bardzo bolesne ale jej podejście jeszcze gorsze. Sytuacja nie do opisania. O dziecku też nic nie usłyszałam tylko tyle co przeczytałam z dokumentacji. Jest mi przykro, że tak można potraktować kogoś widząc go po raz pierwszy. Obawiam się kolejnej wizyty i myślę, że czas poszukać innego lekarza prowadzącego bo obawiam się o swoje dzieciątko swoim zachowaniem pokazała, że jest zdolna do wszystkiego. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i myślę ,że wizyta prywatna u niej nigdy by tak nie przebiegła. Smutne....... Nie polecam skoro ktoś jest takim człowiekiem to nie wiem czy może być dobrym opiekunem ciężarnym. Zero zaufania!!!

W pełni godna polecenia pani doktor.Pomaga w każdy problemie,doradza leczenie. W razie potrzeby szybko reaguje z leczeniem.

super lekarz ona jedyna skierowała mnie na wszystkie badania i dobrze zdiagnozowała moja chorobę dziękuję Pani doktor

kompetentny i profesjonalny lekarz po którym widać zmęczenie i przepracowanie, które nie ma wpływu na jakośc leczenia. Polecam innym

dość dobry lekarz ale minę to na naprawdę mizerną , wciąż zmęczona i mało kontaktowa A kobiety chciałyby wszystko wiedzieć co i jak . Mogę ją polecić pozdrawiam

Wizyty miłe, nie wstydliwe. Lekarka delikatna i cierpliwa.

Wizyty miłe, nie wstydliwe. Lekarka delikatna i cierpliwa.

Pani dr Zielińska prowadzi moją pierwszą ciążę. najmilej zaskoczyła mnie tym, że bez żadnego mojego dopytywania dała mi stertę skierowań na badania, łącznie z toksoplazmozą i prenatalnymi (mam 25 lat, więc wiekiem się nie kierowała). Pani dr jest małomówna, jednak chętnie odpowiada na zadane jej pytania. jest bardzo dokładna, usg potrafi robić mi przez 15 minut, przygląda się, jej mina wskazuje na skupienie, aż można się przestraszyć, że coś niedobrego zauważyła:) przy badaniu ginekologicznym jest bardzo delikatna. nie namawia do zażywania dziwnych leków, witamin, ich wybór pozostawia pacjentce. mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się tak układała do samego porodu:)

Zmagam się z moją chorobą już ładnych parę lat. Postanowiłam w końcu odwiedzić gabinet dr Zielińskiej. Dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, leczenie dotychczasowe zmienione, od razu lepiej się czuję. Zyczliwa, dokładna, poświęca swoim pacjentkom 100% czasu albo i jeszcze więcej. Napewno zostanę jej stałą pacjentką. W koncu ktoś kompetenty!!!

Pani Izabela jest świetnym fachowcem, byłam u wielu lekarzy na terenie całej Bydgoszczy, ale dopiero doktor Zielińska okazała się najlepszym wyborem. Poleciła mi ją koleżanka, która też jest z niej bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko objaśnia, tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad, do tego jest bardzo sympatyczna. Z początku może wydawać się oschła, ale naprawdę jest bardzo miła. Zaznaczenie wszystkich piątek w ocenie może się wydawać czymś nierozsądnym, ale to naprawdę przemyślane decyzje. Polecam gorąco, szczególnie młodym dziewczynom.

Polecam każdej kobiecie wizyty u dr Zielińskiej. Obecnie prowadzi moją drugą ciąze i jestem 100% zadowolona z jej wiedzy, podejścis do pacjenta, porad i samej wizyty w gabinecie. Monika

Monika