lekarz Izabella Badura

2,9
2,6
2,5
2,6

lipa lipa lipa pani lipa i wogóle lipa i cały nfz lipa i cała służba zdrowia rozpędzić wsio i zaorać

Dziecko gorączkowało,wołało picia - czekałam w kolejce ponad godzinę (miałam skierowanie od lekarza dziecięcego) a Pani Doktor kazała mi nadal czekać, bo przyjmowała pacjentów, którzy mieli wizyty kontrolne i została wielce urażona, iż stwierdziłam, że za co płacę składki.Trochę odruchów ludzkich dla małych pacjentów.

Wizyta u Niej to przyjemność. Jednokrotna wizyta i po bólu.

Wizyta u Niej to przyjemność. Jednokrotna wizyta i po bólu.

Po kilku wizytach z sześcioletnim dzieckiem z poważnym zapaleniem zatok pani doktor stwierdziła że wszystko jest w najlepszym porządku, nie zleciła nawet podstawowego badania jakim jest rentgen zatok(pewnie szkoda kasy nfz!). Duża strata czasu i zdrowia dziecka, efekt opłakany. ODRADZAM WIZYTY, SZKODA CZASU!

Duża strata czasu i zdrowia dziecka, efekt opłakany.
ODRADZAM WIZYTY, SZKODA CZASU!

pani doktor przyjela mnie bez zadnych problemow,i wyleczyla mi angine ropna dzieki ktorej schudlem 21 kilo poniewarz zaden lekazr nie mogl jej wyleczyc a dwu miesieczna kuracje wszelakimi farmakologicznymi specjalami zrobila ze mnie wrak czlowieka, polecam tego lekarza poniewaz zna sie na swoim fachu,kozystali z jej porad moi znajomi i nigdy nie slyszalem zlych opinii po wizytach u pani badury a patrzac na komentarz powyzej no coz czlowiek jest tylko czlowiekiem wiec czasem kazdy moze sie pomylic ja ogolnie oceniam prace pani badury na wyzej od moich oczekiwan oby wiecej takich lekazry w naszym kraju!

Pani doktor nie zgodziła się mnie przyjąć mimo silnego bólu ucha

Pani doktor nie zgodziła się mnie przyjąć mimo silnego bólu ucha

Serdecznie polecam! Wzór lekarski do naśladowania.

Serdecznie polecam! Wzór lekarski do naśladowania.

Pani doktor stwierdziła ,ze mam alergię szkoda tylko ,że nie dopatrzyła się polipów w nosie mimo moich jasno zreferowanych dolegliwość charakterystycznych dla przerostów polipowatych.