dr n. med. Izabella Barczyk

Siedzialam u Pani Doktor prawie 2 godziny. Wszystko bylo wazne aby postawic prawidlowa diagnoze. Czulam ze jestem wazna, ze nie chodzi o kase tylko zdrowie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powolania

Do poprzedniego autora-nie oceniamy tutaj domu pani doktor,tylko jej umiejętności jako lekarz. Ja jestem pacjentką pani dr.już ok. 6 lat.Dzięki niej "moja" jaskra nie rozwija się tak drastycznie.Podczas każdej wizyty jestem traktowana przez cały personel z uwagą i szacunkiem.Polecam kazdemu i pozdrawiam cały zespół. :)

Wspaniały człowiek i lekarz . Pacjent jest dla niej najwazniejszy .Takich lekarzy już dzisiaj niestety nie ma.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu. Może i dobra specjalistka lecz...... jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Zero podejścia do pacjenta. Mało tego potrafi powiedzieć do rodziców dziecka "takiej idiotki to jeszcze w życiu nie widziałam"...

Mając problemy ze wzrokiem miałem szczęście że po wizytach w kilku gabinetach okulistycznych koleżanka poleciła mi właśnie Panią dr Barczyk. Dzięki temu być może widzę. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Barczyk

bardzo kompetentna i doświadczona okulistka

bardzo kompetentna i doświadczona okulistka

Bardzo miła Pani dr.Przyjmuje nawet w soboty jeśli jest taka potrzeba. Najwazniejszy jest dla niej pacjent a nie kasa.Więcej takich lekarzy!

Pierwszy raz spotkaleem sie z Pania doktor 25 lat temu w szpitalu w Cieplicach i bylem pod wrazeniem jej kultury i serdecznosci. Pani doktor chociaz sie nie reklamuje, nie ma strony w internecie ma zawsze spore grono pacjentow, takze prywatnych. A dlaczego? Bo jest dobrym lekarzem i czlowiekiem.

Dzięki takim lekarzom możemy czuć się zdrowi

Dzięki takim lekarzom możemy czuć się zdrowi

super ciepła miła wzbudza zaufanie nie spieszy się widać nie kasa jest dla Pani doktor najważniejsza. Polecam szczególnie ludziom starszym Pani doktor potrafi zająć się pacjentem i nikt nie czuje się mniej ważyny bo "stary".