dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

JEST SUPER LEKARZEM . WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PANI IZA . ZAWSZE MOGE JEJ UFAC .

Bardzo dobra pani doktor moje dziecko od razu ją polubiło. Bardzo sympatyczna i ma super podejście do pacjenta, poświęca sporo czasu przy każdej wizycie. Naprawdę polecam

Bardzo miła Pani Doktor , świetne podejście do pacjenta jedyny minus to długie kolejki ale to świadczy o tym że rodzice chcą leczyć swoje pociechy u Pani doktor.

Do pani izy bardzo dlugo trzeba czekac w kolejce, mimo iz godziny sa ustalone. Przychodza tam mamy z malutkimi dziecmi, ktore nie wytrzymuja tyle czasu i jest jeden wielki wrzask. P. iza w ciagu jednej wizyty potrafi wyjsc z 10 razy z gabinetu. A po co to nie wiem. Wizyty przedluzaja sie bo czesto pielegniarka w srodku musi sobie pogadac ze znajomymi

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Świdwin"?

ul.Zduńska

dr