lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie. Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci. Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie. I co najważniejsze tryska energią.

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie.
Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci.
Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie.
I co najważniejsze tryska energią.

Pełen profesjonalizm! Prawdziwy lekarz z powołania! Dziś to jak szukanie diamentu w Polskich kopalniach węgla :) Byłem przerażony wyrwaniem zęba, jednak podejście do pacjenta, tłumaczenie i delikatność to finezja ze strony pani doktor! Jak usłyszałem że najgorsze mamy za sobą(w czasie zastrzyku znieczulenia) nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...wyrywne trwało może z 2 min i zero bólu jak i strachu! Szkoda że dzisiaj takich lekarzy z powołania szukać jak igły w stogu siana...

Rewelacyjna w każdym wymiarze. Pełen profesjonalizm w stosunku do dorosłych jak i dzieci. Wysoka kultura i uprzejmość.

absolutnie sie z tym nie zgadzam jest bardzo nie slowna robi ludzi w bambuko bierze kase w calosci a potem robi wielka laske ze ktos sie ma czelnosc upomniec o dalsze leczenie przeklada co chwile wizyty karze czekac na tel. potem nie dzwoni stracilam przez nia tak 2 zeby poniewaz mi zatrula potem nie miala czasu mnie przyjac

Bardzo miła Pani!! Właśnie jestem po ekstrakcji zęba i jestem bardzo zadowolona. Zastrzyku prawie nie poczułam a wyrywanie to był dopiero "pikuś". Pani Stomatolog wszystko powiedziała, była bardzo miła i baardzo gorąco polecam ją wszystkim którzy boją się dentystów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Kluczbork"?

Gabinet stomatologiczny
kluczbork