Izabella Indisow

2,1
1,9
2,4
1,9

Serdecznie polecam Panią doktor. Osoba bardzo profesjonalna, rzeczowo wszystko wyjaśnia. W gabinecie bardzo miła atmosfera. Polecam !!!!

Omijajcie szerokim łukiem. Nie życzę nkomu jakiegokolwiek kontaktu z panią doktor. Uważa się za Boga który jednemu da a drugiemu nie i werdykt uzależniony jest jedynie od jej widzi mi się a nie od stanu faktycznego.Badanie dziecka polegało na puknięciu jej magicznym młoteczkiem w łokieć i kolano. Rodzica i jego zdanie traktuje jak powietrze . Siedzi i pisze i to w dodatku w wielkiej tajemnicy żeby rodzic przypadkiem za wiele się nie dowiedział o swoim dziecku.Sflustrowana kobieta która swoje złości przelewa na pacjentów. Moja noga już nigdy nie postanie w gabinecie pani doktor.

Proponuje omijać szerokim łukiem.Pani doktor niemiła,prawie nic się nie odzywa,ciągle pisze,nie słucha co rodzic ma do powiedzenia.I na nieszczęście ma doczynienia z poważnymi choróbskami....:(Szkoda cennego czasu aby ta pani miała wątpliwie pomóc poważnie choremu dziecku.Zero empatii,wręcz odradzam:(:(:(!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Wizyta u tej pani to porażka. Nie wysłuchała do końca co mam do powiedzenia, wątpliwości i pytania zlekceważyła. Badanie polegało na puknięciu młoteczkiem w łokieć i kolano.

Pani doktor specyficzna, dość miła,ale podejście do dziecka takie sobie.Wizyta krótka,w miarę rzeczowa.

Nie polecam pani doktor bardzo nie mila oraz za bardzo nie chcialo jej sie tlumaczyc choroby dziecka

Omijajcie szerokim łukiem. Pani Doktor działa jak fabryka, byle szybciej. Spędziłam w gabinecie może 5 min. z czego 3 min. to było ubieranie i rozbieranie dziecka. Mój synek ma 8 miesięcy to była 2 wizyta. Pani doktor stwierdziła nagle, że dziecko ma wzmożone napięcie mięśniowe. Dała niby skierowanie na rehabilitacje ale nie napisała ani na jakie zajęcia ani na jak długo. W ośrodku rehabilitacyjnym zalecili pójście do innego neurologa gdyż z jej skierowania nic nie wynikało. Dodatkowo lekarka nic nie tłumaczy nic nie mówi i nie ma podejścia do dziecka. Siedzi za biurkiem naburmuszona. Oczywiście piszę tu o wizycie na NFZ.

Makabra... pani doktor popatrzyła na syna, zleciła EEG, a potem mimo złego wyniku kazała przyjść za rok!!! Przez ten rok to ja już dziecko zaczęłam leczyć i już były tego efekty! Dobrze, że poszłam gdzie indziej - straciłabym rok, dziecko by się męczyło a my razem z nim... Już więcej do niej nie poszłam i nie pójdę!

Polecam dr Indisow - dobre podejście do małego pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy i nie spieszy się jak niektórzy lekarze...