lek. dent. Izabella Kowalczyk-Brzoza

okropny lekarz: kiedy lekarz niegrzecznie leczył ząb utworzyła się pęknięcie w zębie, podczas wiercenia zepsuło się szkliwo zębów, a także oferuje wymianę dobrych wypełnień na nowe.

Pani doktor jeste niepoważna i niekompetentna ,nie przychodzi do pracy o odwołanej wizycie człowiek dowiaduje się 5 minut przed wizytą. Kolejna wizytę z rozpoczętym leczeniem kanałowym proponuję za ponad miesiąc. Naciąga na koszta, przestawia inny plan leczenia ostatecznie okazuje się ,że wychodzi 2x drożej. Nie szanuje człowieka czasu . Jest mało delikatna,po każdej wizycie wychodziłam spuchnięta z poranionymi ustami i wargami.

Nie szanuje człowieka czasu .

Bardzo dobra Pani stomatolog,Pełen Profesjonalizm i nic nie boli😀 Polecam! .. .........

Bardzo dobra Pani stomatolog,Pełen Profesjonalizm i nic nie boli😀 Polecam!

.........

Nie polecam. Brak podejścia i uprzejmości. Zbywanie pacjenta. Odpowiedzi na pytania bardzo ogólne. Mam wrażenie , ze Pani doktor nie chciała podjąć współpracy ze względu na pośpiech .Mimo iż czekałam na wizytę miesiąc trwała ona 5 minut