dr Izabella Nisiewicz-Jacek

Okulista

www.oculmed.pl

www.oculmed.pl

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Co prawda trzeba odczekać rano w kolejce, ale przyjęcia odbywają się tego samego dnia!!!

Dobry specjalista. Dużą zaletą jest możliwość wizyty w dniu zgłoszenia. Przyjęcia zarówno na Narodowy Fundusz Zdrowia jak i prywatnie jak ktoś nie chce stać w kolejkach.

Dobry specjalista. Najważniejsze, że przyjmuje właściwie bez kolejek na bieżąco. Gabinet w centrum miasta, przy ul W. Polskiego łatwy dostęp oraz dobre wyposażenie w sprzęt okulistyczny.

Doskonały specjalista, uprzejmy i kontaktowy. Od lat opiekuje się całą naszą rodziną okularników. W odróżnieniu od innych przychodni na wizytę można się umówić z dnia na dzień.

Doskonały specjalista. Od wielu lat mam poważne kłopoty ze wzrokiem (zaawansowana jaskra) to czwarty okulista u którego się leczę i pierwszy który postawił właściwą diagnozę i dobrał dobre leki. Polecam Pania doktor gorąco.

Wciąż poszukujesz "Okulista Słupsk"?

Mickiewicza 13/1

ul. Jana Pawła II 1/gab. 53