dr Izabella Palińska

Endokrynolog

Dość pretensjonalne z poczuciem wyższosci podejście do pacjenta. Właściwie nie słucha tylko deklamuje. Nie polecam, wiecej nie skorzystam z usług tej Pani.

Pani Doktor z opinii w internecie i pierwszego spotkania wydawala sie mila, sympatyczna i bardzo empatyczna. Na druga wizyte przyszlam z kompletem badan (zleconych przy pierwszej wizycie) i bez wiekszych wyjasnien skierowala mnie na kolejne. Kolejna wizyta miala odbyc sie za 2 tygodnie, na ktora lekarz mnie wogole nie przyjal, konsultacja nie odbyla sie. Pani Doktor odmowila konsultacji! To nie jest podejscie dobrego lekarza do pacjenta. Rozumiem, ze nie ma jednoznacznych wynikow badan, ale tak sie nie robi.

Nie polecam. Jestem rozczarowana wizytą. Pani doktor sprawiała wrażenie bardzo nie sympatycznej, wręcz chamskiej. Drugi raz na pewno się nie wybiorę na wizytę.

Bardzo wnikliwa, konkretna, pomocna. Wysłuchała mnie cierpliwie. Do tego ma poczucie humoru z gatunku moich ulubionych. Gorąco polecam.

Bardzo wnikliwa, konkretna, pomocna.

GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR, ZAWSZE MA CZAS DLA PACJENTA. WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY I NA PEWNO POMOŻE ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Niezwykle miła, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały arkana choroby i leczenia.