lekarz Izolda Mrochen-Domin

EKG, Onkolog, Internista, USG

Lekarka bez grama empatii. Jak można ciężko choremu powiedzieć wprost, że to koniec leczenia... ? Najpierw uporczywe leczenie chemią, a potem zostawienie bez jakiejkolwiek opieki...

Bardzo kompetentna, empatyczna ,miła, konkretna, dbająca o dobrostan pacjenta. Zawsze ma czas, cierpliwie tłumaczy jak będzie pacjent leczony i jakie badania będą wykonywane. Interesuje się również osobistą strefą pacjenta, jego stanem emocjonalnym. Osoba o dużej kulturze osobistej, pełna szacunku i zrozumienia. Chciałabym , aby wszyscy zatrudnieni w służbie zdrowia tak dbali o pacjentów.

Świat byłby lepszy, gdyby takich lekarzy było więcej. Empatia i człowieczeństwo. Fachowość, przystępność języka i cierpliwość tłumaczenia.

Wspaniały lekarz i człowiek. Gorąco polecam. Od pierwszego kontaktu z Panią doktor wiedziałem że jestem w dobrych rękach. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i komunikatywność. Sprawiły że pomimo złej diagnozy, czułem się spokojny, pełen zaufania i sił do walki z tą straszną chorobą. Gdyby nie Pani doktor to nie wiem czy dzisiaj pisałbym ten komentarz. Z całego serca polecam. Marek Pietrzyk

Marek Pietrzyk

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z pacjentką. Gorąco i Serdecznie Polecam.

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z
pacjentką. Gorąco i Serdecznie Polecam.

Wspaniały lekarz, naprawdę polecam. Onkologia to b. trudna specjalizacja. Przekazać przykrą wiadomość w sposób umiejętny, rzeczowy, pozostawiając nadzieję, to duża sprawa. Po prostu profesjonalizm z ludzką twarzą.

Wspaniały lekarz, naprawdę polecam.
Onkologia to b. trudna specjalizacja.
Przekazać przykrą wiadomość w sposób umiejętny, rzeczowy,
pozostawiając nadzieję, to duża sprawa.
Po prostu profesjonalizm z ludzką twarzą.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest sympatyczna i bardzo dokładna

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest sympatyczna i bardzo dokładna

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert.

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert.

Wspaniała lekarka na właściwym miejscu. Nie zdaje sobie sprawy z tego. Skromna, każdy pacjent jest dla Pani doktor ważny. Kompetentna. Szkoda,że oddział w Ochojcu nie ma możliwości kompleksowego leczenia onkologicznego. Niespełna roczny oddział i tak daje sobie radę w n/systemie lecznictwa.Polecam tego lekarza z całego serca.

To lekarz pełen kompetencji i profesjonalizmu, bezpośredni i kontaktowy.Dusza Człowiek. Polecam każdemu,w trudnych chwilach nie zawodzi.