lekarz Jacek Bera

Lekarz z powołaniem, kompetentny i słuchający pacjenta. Diagnozę potrafi postawić na podstawie wywiadu, potwierdzają ją wyniki badań. Dobiera najtrafniejszy sposób leczenia, skuteczny, a nie drogi. Wysoka kultura osobista i empatia, co dzisiaj jest niespotykane. Polecam.

Moim zdaniem Pan doktor Bera zasługuje na miano godnego polecania specjalisty. Bardzo dużo czasu zajęło mi dotarcie do kogoś kto umiejętnie rozwiąże mój problem. Lubię ludzi konkretnych, stawiających sprawę jasno. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z leczenia. Czytając wcześniejsze opinie przed wizytą miałam pewne wątpliwości, dlatego po osobistym przekonaniu się stwierdziłam, że muszę napisać tu kilka pozytywnych słów. Niestety nie opowiedziałam tu całej historii swojej choroby jak inni pacjenci, bo to raczej długa opowieść. Po prostu - polecam.

Lekarz z powołania. Operował kolana mojego męża 3 razy. Był uraz była i szybka nieodpłatna pomoc. Nie było problemu z miejscem i terminem w szpitalu. Nie było problemu z kontaktem telefonicznym. O klasie lekarza świadczy poziom opieki w Szpitalu w Mikołowie w którym lekarz jest ordynatorem na dziale ortopedii. Mając porównanie szpitala miejskiego w Rudzie Śląskiej i szpitala na Okrzei to jest niebo i ziemia, kompetentni lekarze, czystość, dbałość o pacjentów na poziomie dobrej prywatnej kliniki. Z czystym sumieniem mogę polecić w przypadku urazów kolan. Dla męża okazał się zbawieniem i pomocą w sytuacji gdy było naprawdę ciężko i został z blokadą kolana odsyłany 3 krotnie z szpitala z Rudy Śląskiej, czemu? można się tylko domyślać!

Wspaniały ortopeda o wielkim sercu. Bardzo miły i uprzejmy .Ze wszech miar godny polecenia.Dziękuję doktorze za przywrócenie radości życia!

Ja osobiście miałem robiony przez tego lekarza zabieg rekonstrukcji ACL i jestem bardzo zadowolony..BA nie spodziewałem się że w takim szpitalu (wszyscy mi odradzali pobyt i zabieg w nim) lecz jestem baardzo zadowolony.. Opis co dokładnie będzie mi robione przedstawiony profesjonalnie.. Dla mnie na prawdę świetny lekarz.

Lekarz godny polecenia - operował kolano męża (jest obcokrajowcem) po urazie sportowym, najpierw artroskopia (zszywanie łąkotki, czyszczenie ...), wkrótce będzie robić rekonstrukcję ACL. Jest baaaaardzo uprzejmy, tłumaczy wszystko, o co spytamy. My byliśmy u niego w szpitalu św. Józefa w Mikołowie, osobiście sprawdzał czy wszystko było w porządku. Poza tym jest przesympatycznym, inteligentnym lekarzem - zna się na swojej profesji. Polecam wszystkim, przy szpitalu działa też przychodnia, gdzie można się umówić do dr Bery.

Nie polecam tego lekarza nikomu. Jestem po operacji uda. Nie skierował mnie lekarz na rehabilitacje po zabiegu tylko faszerował zastrzykami które kosztowały fortunę, nie przyniosły też żadnych efektów. Okazało się że musze teraz po 5 latach mieć kolejną operację aby normalnie chodzić i funkcjonować. Wstyd Panie doktorze. Myślę że dr Ficek powinien sie zainteresować kogo ma w zespole ponieważ opinia nie idzie za dr Bera tylko za kliniką dr Ficka. Odradzam wszystkim tą "świetną " klinikę a już na pewno dr Berę

Niestety nie mam dobrego zdania o lekarzu, zawiodłam się maksymalnie. Byłam operowana na haluksy, cały okres leczenia po operacji przebiegał prawidłowo aż do momentu gdy okazało się że szwy które nie rozpuściły się po dwóch latach dały się we znaki jak również druciki które należy usunąć. Problem polega na tym że lekarz w ogóle nie widzi problemu, pyta dlaczego nalegam na usunięcie obcego ciała!!!! absurd!!!! zbyt długie czekanie na wielmożną zgodę przyjęcia mnie na zabieg zmusiło mnie do zmiany lekarza. Pytanie gdzie etyka lekarska i ludzkie podejście do człowieka!!!!. Zawiodłam się na panu Jacku Bera i nie zamierzam kiedykolwiek polecić tego lekarza komukolwiek. ( Bardzo wierzyłam panu doktorowi, nie podważam wiedzy ani umiejętności doktora ponieważ są niewątpliwe, ubolewam nad podejściem lekarza do pacjenta, bardzo ubolewam.)

ja osobiście poleciłabym tego lekarza. Jego ocena mojego schorzenia była wytłumaczona mi dokładnie i możliwości leczenia.

Pełen profesjonalizm w połączeniu z uprzejmością = ideał lekarza!

Pełen profesjonalizm w połączeniu z uprzejmością = ideał lekarza!