dr n. med. Jacek Borawski

Endokrynolog, Diabetolog

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim "słodkim" Pana doktora. Jest przykładem kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Pomógł mi wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebowałem. Polecam.

Miałam dużo szczęścia trafiając do Pana Doktora! Jest to świetny specjalista trafnie stawiający diagnozę. Zawsze ma czas dla swojego pacjenta. Wyczerpująco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i obawy. Polecam

Leczę się u dr Borawskiego od kilku lat. Zarówno ja sama jak i znajomi , którym doktora polecałam bardzo pozytywnie oceniamy jego fachowość jak i stosunek do pacjenta. Dużym plusem jest umawianie wizyt na konkretną godzinę oraz zdolność jasnego tłumaczenia problemów.

Nikomu nie polecam dr Jacka Borawskiego. Mimo umówionej wizyty powtarzał ciągle że nie ma czasu, patrząc na wynik TSH stwierdził że wo jest w porządku, nie dał mi dojść do głosu i powiedzieć z jakim problemem przychodzę. Jego stosunek do pacjenta był lekceważący. Wyszłam z gabinetu z płaczem.

Widocznie pan doktor wybiera sobie pacjentów, z którymi chce współpracować, a których potraktować jak zło konieczne, chociaż za wizytę trzeba płacić. Jestem osobą blisko 70-tki, niepełnosprawną , ze sporą nadwagą i trafiłam do doktora, bo miał gabinet blisko mojego domu. Poszłam z wszystkimi aktualnymi poszpitalnymi badaniami, a mimo to zlecił ponowne badania. Kazał się odchudzać i trzymać ostrą dietę, no i oczywiście zlecił insulinę. W moim wieku łatwo się nie chudnie, więc po miesiącu waga się nie zmieniła. Pan doktor tonem opryskliwym stwierdził, że nie będzie mnie leczył, skoro nie chudnę. Wyznaczył jednak następną wizytę i kiedy zjawiłam się w wyznaczonym terminie okazało się, że pan doktor już tu nie pracuje ! Nawet nie raczył poinformować o zmianie adresu gabinetu. Chimeryczny, niesympatyczny, wręcz arogancki pan. Zabolało mnie takie potraktowanie starszej, niepełnosprawnej osoby. Nie polecam!

nieuprzejmy zarozumiały ,bez żadnego wywiadu stawia diagnozę opierając się na wyglądzie, pacjenta traktuje jak zło konieczne ,pierwszy raz czułam się u lekarza jak intruz, który zakłóca spokój a nie jak pacjent.

Niby wybitny specjalista, mily i cierpliwy, ale bywa też zarozumiały, uprzedzony i nie raz z góry zakłada, ze wszystko jest w porządku i neguje diagnozę swoich kolegów i koleżanek po fachu. Czasem jeśli wstępne wyniki nie dają odpowiedzi, to zbywa pacjenta i zostawia go samem u sobie. Dobry lekarz w zależności od objawów i chęci zajęcia się pacjentem

bardzo miły lekarz,wzbudzający zaufanie.

bardzo miły lekarz,wzbudzający zaufanie.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w polsce

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w polsce