lekarz Jacek Borowski

2,6

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.

Bardzo nie polecam. Trafiłam do lekarza w ciąży i bardzo szybko sie przepisałam do Bialogardu. Lekarz niczego nie wyjaśnia. Mało kiedy bada. Wchodzi sie na minutę. Jako pacjentka czułam sie jak przedmiot.

nie ma takiej skali żeby ocenic tego lekarza.chamowaty,praklina przy pacjentkach.traktuje jak przedmioty.weterynarz sie lepiej obchodzi ze swoimi pacjentami.brak szacunku do pacjentek.tekst typu-żarlaś coś?(to chodzilo czy jesteś naczczo) lub przy badaniu usg-gdzie masz tą maciore?(chodzi o macice) zero empatii.nie polecam.

lub przy badaniu usg-gdzie masz tą maciore?(chodzi o macice)
zero empatii.nie polecam.

Lekarz- tragedia. Będąc w 3ej ciaży traktowal mnie jak kobietę z patologicznej rodziny. Przez caly okres jaki do niego chodzilam ani razu nie zostalam zbadana, usg robila na "odwal się" nie informujac mnie o stanie zdrowia dziecka, ciagle mi mówiąc zebym poszla gdzies prywatnie( pewnie mial na mysli siebie) praktycznie co wizytę tylko wchodzilam i wychodzilam. W 36 tc poszlam do innego lekarza, bo chcialam zeby ktos inny zaczal traktowac normalnie moja ciaze... Dr Borowskiemu chodzi tylko o kase. Kiedy chcialam zeby mnie zbadal, ciagle powtarzał zebym umowila sie na nst wizyte, bo NFZ mu nie placi za tyle uslug. Dlatego ja nie polecam tego pana. Moze tylko mnie tak traktowal,bo czytajac inne opinie jestem w szoku, ze tyle kobiet jest nim zachwycona...

Miły i sympatyczny , a przede wszystkim z poczuciem humoru lekarz, z którym można porozmawiać polecam÷))