lekarz Jacek Borowski

hamski nie mily i wogole masakra poszlam na pierwsza wizyte do niego i wiecej nie pojde chcialam potwierdzic ciaze to powiedzial ze to nie jego wina i po badaniu usg nie zdazylam sie nawte dobrze ubrac a wyrzucil mnie z gabinetu nie polecem

super lekarz pod jego pieczą urodziłam dwoje dzieci daże Go dużą sympatią wierna pacjentka

polecam!!rewelacyjny lekarz,prowadzi już moją drugą ciąże i jestem bardzo zadowolona:)

miłe usposobienie potrafi przełamać stres jest miły posiada dobry sprzet polecam

Absolutnie nie polecam a nawet odradzam. Z pierwszym dzieckiem ciążę przenosiłam 2 tyg. a pan dr B. zrobił mi łaskę że wogóle miałam cc po którym i tak spędziłam na oddziale 3 tygodnie bo miałam wewnętrzne zakażenie. A po kilku miesiącach inny lekarz wykrył duże, operacyjne zrosty i skierował na oddział gdzie dr ordynator B. powiedział, że nie będzie mnie operował bo ma ważniejsze sprawy a przeze mnie nie będzie tu cyt."zapierdalał" do nocy.

Nie polecam. Lekarz bezczelny i hamski. Przez niego o mało nie straciłam upragnionego dziecka i macicy.Wydaje mu się, że wszystko wie lepiej. Zwykły materialista