lekarz Jacek Borsukiewicz

Chirurg ogólny, Internista

To głupiec ! Moj mało rozgarnięty brat się u niego leczył, a kiedy zauważyłem błąd w jego recepcie, to nawet nie chciał się wytłumaczyć. Postawił inną diagnozę niż lekarz ogólny a na wniosek aby się skonsultowali to rzekł " no to lecz się Pan u niego" sic!

Bardzo miły lekarza . Z dużymi umiejętnoścciami. Bardzo polecam z całego serca. Bardzo pomaga wszystkim , wyrozumiały, mądry. Takich lekarzy brakuje wszędzie

Super lekarz,fachowiec pierwsza klasa.Z mojego doświadczenia Polecam Tego człowieka BARDZO GORĄCO.

Lekarz godny polecenia, nie mogłem chodzić w skutek choroby kręgosłupa a po pierwszej wizycie miałem taką poprawę że byłem zdumiony .Miałem 3 wizyty i od ponad 1.5 roku mam spokój z kręgosłupem. Oczywiście to nie są jakieś cuda tylko zaangażowanie lekarza i jego sposób leczenia .Szczerze polecam Pana Doktora bo inni chcieli już mnie operować a on powiedział że nie ma narazie takiej potrzeby, i miał rację, za co jestem jemu bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Marek S.

chodziłam z bólem barku od ponad pół roku.3 lekarzy od chirurga ortopede i neurologa.nikt niewiedział co mi jest tylko kłóli zastrzykami.trafiłam do włoszakowic tylko dotknął i juz wiedział.teraz juz chociaz wiem na co sie leczyc.super lekarz.i przedewszystkim wiedza na najwyzszym poziomie

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Włoszakowice"?

Włoszakowice