dr n. med. Jacek Brendzel

3,5
3,4
3,2
3,3

Tytuł dr dla tego Pana? Nigdy w życiu! Ten człowiek zachowuje się jak szaman a nie lekarz który ma pomagać dzieciakom !! Poszliśmy z 7miesięcznym synkiem z powodu 3-krotnego pobytu w szpitalu spowodowanego bardzo silnym odwodnieniem szukając przyczyny trafiliśmy do gabinetu na Sobieskiego. Lekarz skupił ...

!! Poszliśmy z 7miesięcznym synkiem z powodu 3-krotnego pobytu w szpitalu spowodowanego bardzo silnym odwodnieniem szukając przyczyny trafiliśmy do gabinetu na Sobieskiego. Lekarz skupił się jedynie na Apgarze syna (5pkt, dziecko pod stałą kontrola pediatry neurologa okulisty rehabilitowany od 7t.ż.Bobathem) krzyczał do mnie "czy ja widze co przyprowadzilam" neurolog do zmiany, pediatra do zmiany, rehabilitant jego zdaniem fatalny ponieważ dziecko na tym etapie powinno już raczkowac- kazał mi iść na hipo i dogoterapie a dziecku zalatwic orzeczenie o niepełnosprawności i brać zasiłek pielęgnacyjny jak stwierdził "i tak nie będzie normalny" powiedział też ze nie usiądzie nie edzie chodził... A na pytanie co z tymi wymiotami powiedział by natychmiast odstawić pierś a mnie samej udzielił kolejnej "dobrej" rady bym szybko wzięła leki na zatrzymanie laktacji!! Przepisał Bebilon Pepti kazał dawać w kosmicznym zageszczeniu!!! Ręce opadają.... przyszłam po poradę dotycząca wymiotow dowiedziałam się że mam upośledzenie dziecko! Diagnozę mamy już postawiona przez porządnego gastroenterologia oraz alergologa- alergia na białko mleka krowiego. Epizody z wymiotami występowały w dniu podania kaszki mleczmo-ryzowej. Panie "doktorze" muszę Pana baaaaardzo zasmucic ponieważ syn mając 10miesiecy zacZął chodzić Jest rezolutnym dzieciakiem- pewnie to dla Pana ogromny strzał w kolano!! Pozdrawiam

Zgadzam się z opiniami poniżej .Lekarz z małą wiedzą gastrologiczną.Jeżeli mu nie wychodzi leczenie dziecka daje do zrozumienia aby więcej się nie pokazywać.Najgorszy jakiego spotkałam w Częstochowie.Dużo gada i to tyle.

Po 1: Pan doktor nie jest gastrologiem a pediatrą, choć leczy na Sobieskiego choroby gastrologiczne = Jedna wielka pomyłka! Po 2: Kwestionuje decyzje pediatrów pierwszego kontaktu, którzy widzą dziecko często i chyba lepiej znają historię choroby dziecka. Po 3: Nie pozwala wyrazić swojej opinii, obaw, ...

Po 3: Nie pozwala wyrazić swojej opinii, obaw, obserwacji ani w ogóle wejść w jakąkolwiek dyskusję. Pacjent ma siedzieć i grzecznie potakiwać albo jeszcze lepiej milczeć.
Po 4: Gorszego lekarza pod względem traktowania pacjenta w życiu nie spotkałam i wątpię czy spotkam (a miałam do czynienia z wieloma). Lekarz opryskliwy, nieuprzejmy, arogancki, traktuje pacjenta jak zło konieczne.
W mojej opinii wypalony zawodowo, zły na cały świat, a zwłaszcza pacjentów leczonych na kasę chorych.
Nigdy więcej do niego nie pójdę!!!

na początku jest bardzo miły z czasem kiedy jego diagnozy nie są trafne wyraznie daje do zrozumienia aby więcej nie przychodzić,jest bardzo dobry w gadaniu i w naszym przypadku to tylko tyle

100% na TAK! Trafiłam do dr. Jacka 7 lat temu kiedy moje dzieci były jeszcze bardzo malutkie Zuzia miała 1.5 a Karol zaledwie roku. I za każdym razem dr stawia trafną diagnozę. Świetnie tłumaczy i bardzo dobrze się z Nim rozmawia. Dlatego smutno mi czytać negatywnekomentarze na Jego temat. Pociesza mnie fakt iż osoby spod których ręki wychodzą niepochlebne bzdury,są zbyt niemądrzy i zakompleksieni by zrozumieć sarkazm czy ironię. Czasem też zdarzało mi się zadać głupie pytanie na które dr potratł krótko i uszczypliwie odpowiedzieć ale było za późno żeby ugryźć się w język-trudno jak się kłapnęło dziobem bez zastanowienia trzeba pogodzić się z faktem że można wyjść na idiotkę. I może zanim kogoś zechce się osadzić warto pomyśleć o swoim udziale w zaistniałej sytuacji. Dr jest przesympatyczny i ma super podejście do pacjentów. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

None
Kiedrzyńska 61/40