dr n. med. Jacek Cywiński

Moja historia jest krótka. Po zdiagnozowaniu przepukliny pachwinowej umówiłem się na wykonanie zabiegu w Centrum All-Med. W Centrum zgłosiłem się w piątek ok. 17 i po przejściu procedury wstępnej około godz. 19 leżałem już na stole operacyjnym. Zabieg laparoskopowy z kamerką w pełnym znieczuleniu trwał godzinę, operator - dr Jacek Cywiński. Po wybudzeniu w pokoju otrzymałem kroplówkę, a po pewnym czasie zastrzyk na sen. Sen w miarę spokojny, chociaż bez rewelacji. W sobotę z rana wizyta Pana doktora przy łóżku i po rozmowie informacyjnej oraz zaleceniach medycznych ok. 7.30 zostałem zabrany do domu. Podczas całego pobytu w Centrum jedyne dwa momenty z bólem to wkłucie wenflonu oraz zastrzyk na sen. W domu po zabiegu funkcjonowałem normalnie, wzrost temperatury zaledwie 0.5C. W poniedziałek z rana, ku mojemu zaskoczeniu, otrzymałem telefon od dra J. Cywińskiego z pytaniem o samopoczucie po zabiegu - było dobrze. Ten telefon bardzo mnie psychicznie podbudował. W tej chwili jestem półtora miesiąca po operacji i już jeżdżę na rowerze i w przyszłym tygodniu zamierzam iść na lekkie zajęcia gimnastyczne.
Generalnie, wszystko przebiegło profesjonalnie, a rozmowy z Panem dr. J. Cywińskim to przyjemność. Sympatycznie jest rozmawiać z kimś, kto umie słuchać i lubi mówić. I na koniec najważniejsze - polecam.
Czesław K.

Polecam Pana Dr. Jacka Cywińskiego bo jest bardzo miłym, uprzejmym, konkretnym i godnym zaufania lekarzem. W styczniu 2023 roku miałam operację przepukliny pępkowej, ponieważ odczuwałam silne bóle brzucha. W Piotrkowie po zdiagnozowaniu bólu i udrożnieniu przepukliny ból ustępował. Jednak nikt nie chciał się podjąć operacji ponieważ jestem osobą bardzo otyłą. Po dostaniu namiarów do doktora Cywińskiego pojechałam na konsultację, na której miałam fachowo wytłumaczone na czym będzie polegała operacja i zdecydowałam się na nią. W tej chwili jestem już po zabiegu 6 miesięcy i czuję się bardzo dobrze, nie odczuwam żadnego bólu, rana szybko się zagoiła nawet przy cukrzycy, którą posiadam.
Polecam
Danuta

Polecam Pana doktora w 100%.jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie. Bardzo uprzejmy, dokładnie i cierpliwie potrafi wszystko wyjaśnić oraz poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba

Mieczysław K styczeń 2020 Jestem po operacji usunięcia prostaty(nowotwór złośliwy) w 2010. Rok po operacji powstała przepuklina w bliźnie pooperacyjnej. Poddałem się zabiegowi w Szpitalu Wojewódzkim. Po ok. 1 roku powstała kolejna przepuklina nawrotowa prawostronna. W okresie paru lat miałem w sumie 5 operacji w tym 2 na Klinice. Kolejna przepuklina pokazała się pod koniec 2018. Lekarze wówczas stwierdzili, że nie widzą możliwości przeprowadzenia udanej operacji. Dowiedziałem się, że Dr n. med. Jacek Cywiński między innymi wykonuje zabiegi przepuklin nawrotowych. W kwietniu 2019 wykonał zabieg metodą laparoskopową przepukliny prawostronnej, a ...

Mieczysław K
styczeń 2020

Jestem po operacji usunięcia prostaty(nowotwór złośliwy) w 2010.
W kwietniu 2019 wykonał zabieg metodą laparoskopową przepukliny prawostronnej, a po upływie ok. 6 miesięcy przepukliny lewostronnej. Operacje przebiegły bez problemów i powikłań. Po zabiegach nie brałem żadnych środków przeciwbólowych. Podczas kontroli pod koniec 2019 r. Dr Cywiński stwierdził, że lewa i prawa strona trzyma bardzo dobrze.
Jestem bardzo wdzięczny panu Dr J. Cywińskiemu za jego fachowość. Wytłumaczył mi jak dochodziło do powstawania w/w przepuklin i co było powodem.
Jest wspaniałym chirurgiem-specjalistą nowoczesnych metod w chirurgii, jak również miłym i sympatycznym człowiekiem.
W pełni polecam Dr n. med. Jacka Cywińskiego.

Lekarz godny polecenia, profesjonalista z dużym zaangażowaniem, jego zawód jest jego pasją, co sam podkreśla, a w zawodzie lekarza pasja jest niezwykle istotna, ciepły, sympatyczny, rzeczowy. Polecam.

Dr n. med. Jacek Cywiński to wspaniały chirurg, profesjonalista w każdym calu,Jest nie tylko niezwykle utalentowanym chirurgiem, ale również skromnym , szczerym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem .Cechują GO ogromny zapał i pasja w wykonywaniu swojego zawodu , a przy tym nie zapomina o pacjencie - zawsze znajduje czas by udzielić informacji , porady albo po prostu wspomóc chorego . Emanuje ciepłem, dobrocią i życzliwością, działa na pacjenta jak najlepsza terapia . Ja dziękuję Panu Dr Cywińskiemu za przeprowadzenie operacji laparoskopowej By-Passu żołądka Jestem miesiąc po operacji i mam wrażenie , że doktor podarował mi nowe życie . Tydzień po operacji przestałam brać leki od ciśnienia i cholesterolu po prostu nie ma takiej potrzeby ( brałam leki przez 15 lat ) inne dolegliwości też powoli ustępują . Dr Cywiński interesuje się pacjentem również po zabiegu i szczerze mówię - że nie wiem skąd ON bierze tyle siły. Polecam Dr Cywińskiego jako wybitnego chirurga i i jednego z niewielu tak wysokiej klasy specjaliste bariatrii w Polsce jeszcze raz dziękuję - Panie Doktorze - wdzięczna pacjętka z Tomaszowa

Pan doktor Cywiński jest wspaniałym lekarzem profesjonalista w swoiej dziedzinie,dobry i ciepły człowiek.Gorąco polecam p. doktora wdzięczna pacjętka Elżbieta z łodzi

Gorąco polecam dr Jacka Cywińskiego wszystkim, którzy potrzebują skorzystać z konsultacji lub poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Jest nie tylko niezwykle utalentowanym chirurgiem, ale również człowiekiem ogromnej energii i pasji w wykonywaniu swojego zawodu. Przy tym wykazuje naprawdę duże zaangażowanie i cierpliwość w kontaktach z pacjentami, jest bezpośredni i kontaktowy, co dla chorych przerażonych perspektywą zabiegu chirurgicznego, ma ogromne znaczenie. Moja 16-letnia córka była przez dr Cywińskiego operowana laparoskopowo i tydzień po zabiegu mogła już zacząć naukę w szkole. Mogę powiedzieć, że to nie tylko kwestia pomyślnego wyniku operacji i rekonwalescencji, które dzięki dr Cywińskiemu przebiegły bardzo sprawnie, ale również komfortu psychicznego, który potrafił zapewnić.

Bardzo dziękuję Panu Dr Jackowi Cywińskiemu za poswięcony czas i uwagę z jaką podszedł do mojego przypadku. Minął rok od operacji a ja odzyskałam dawną sprawnosc, formę i kondycję. JEST NIE TYLKO SWIETNYM FACHOWCEM ALE TEŻ UPRZEJMYM CZŁOWIEKIEM O WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ (co niestety w dzisiejszych czasach u lekarzy coraz rzadsze). Poswięca pacjentowi czas i ma dużo cierpliwosci. Raz jeszcze dziękuję Panie Doktorze.A w Nowym Roku życzę wielu sukcesów zawodowych i wiele pracy -by pomógł Pan jak największej liczbie pacjentów tak jak mnie. Anna R. z Katowic

Anna R. z Katowic