lekarz Jacek Drzewicki

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Moja pierwsza wizyta przebiegła dokładnie tak jak powinna. Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania, wyjaśnił wszystkie kwestie, był miły profesjonalny.

Bardzo rzetelny, z troską dba o pacjentkę. Zawsze pomocny, zainteresowany. Dociekliwie szuka przyczyn i najlepszych rozwiązań. Jestem jego pacjentką ponad 20 lat. Prowadził 2 moje zagrożone ciąże, pomógł mi w wielu sytuacjach. Zawsze mogę zadzwonić, zapytać o radę. Polecam z całego serca!

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba

Pan Doktor zawsze jest uprzejmy i wysłucha pacjenta, nie przerywając mu. Zawsze stara się doradzić i nie zbywa, nawet jeśli kończy przyjmować. Bardzo często się spóźnia, ale akurat jemu jestem w stanie zawsze wszystko wybaczyć.

Polecam w 100%. Bardzo miły lekarz który zawsze ma czas dla swojej pacjentki. Chodzę do niego już 10lat i zdecydowanie polecam

Nie bardzo wiem co sadzic. wg mnie po lebkach i szybko.Nie bardzo chce wysluchac pacjentke.

Polecam wszystkim kobieta,znakomity lekarz

Polecam wszystkim kobieta,znakomity lekarz

Jak najbardziej polecam rzetelny, kompetentny lekarz

Jak najbardziej polecam rzetelny, kompetentny lekarz

Polecam wszystkim dziewczynom, które zastanawiają się nad zmianą lub dopiero szukają ginekologa - byłam już u kilku lekarzy i jeszcze żaden nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Jeśli chcecie żeby lekarz poświęcił Wam czas i odpowiedział na wszystkie pytania to gorąco polecam!!!