lekarz Jacek Dziewic

Bardzo miły i uprzejmy pan ,wytłumaczył dokładnie co mi jest,zrobił badania ,których wcześniej nie miałam robionych u innego ginekologa. Dzięki panu Jackowi wiem na czym stoję ,polecam.

Lekarz solidny i nie oszukujmy się ma dobre ceny za wizyty. Bardzo słowny lekarz i Ma bardzo ładny głos ☺

polecam, kompetentny,miły, jedyne ale to trudno się do niego dostać

polecam, kompetentny,miły, jedyne ale to trudno się do niego dostać

nastawiony na długotrwałe wizyty, najlepiej w ciąży i bez problemów, w szpitalu się Tobą nie zajmie jak mu nie dasz w kieszeń lub nie chodziłaś do niego prywatnie... zresztą jak wszyscy w tym szpitalu!!!! TRZEBA CHODZIĆ CO TRZY TYGODNIE I PŁACIĆ 100 ŻEBY WIELKI PAN DOKTOR ZAJA SIĘ PRZY RODZENIU A JAK RODZISZ W NOCY TO I TAK MA CIĘ GDZIEŚ BO WIELMOŻNY PAN MUSI SIĘ WYSPAĆ!!! PŁACIMY DUŻĄ KASE A ONI I TAK MAJĄ TO GDZIEŚ....

Świetny lekarz bardzo odpowiedzialny za swoje pacjentki.A jeśli coś cię boli to dotąd dochodzi choroby aż ją wykryje i wyleczy a wiem coś o tym bo inni lekarze lekceważyli moje dolegliwości i tylko on mi pomógł za co jestem mu wdzięczna no i mam cudowna córeczkę żałuje że z poprzednią nie chodziłam do niego.Bardzo polecam tego lekarza.

Cudowny lekarz naprawdę, najlepszy w Kolbuszowej!!! Bardzo jestem z niego zadowolona, poprowadził mnie przez całą moją ciąże. Naprawde można mu zaufać i na niego polegać. Ja sie nie zawiodłam, dużo mu zawdzięczam. Oby sie nie zmieniał niesamowity człowiek. Polecam wszystkim kobietom:-) Napewno żadna nie pożałuje...

Dr Jacek Dziewic najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Lekarz ten bardzo dba o swoich pacjentów. Prowadził moją ciąże i bardzo dokładnie i precyzyjnie się mną zajmował. Podczas pobytu w szpitalu po porodzie, w czasie dyżuru zaglądał do mnie,oraz interesował się zdrowiem moim i mojego narodzonego dziecka.Jest on człowiekiem godnym zaufania. Szczerze Go polecam wszystkim kobietom, które wybierają się do ginekologa.

Lekarz najlepszy w Kolbuszowej bo konkurencji nie ma za wiele. uprzejmy, miły i życzlliwy a przy tym chaotyczny, przemeczony. mam pewne zastrzeżenia ale zdadzam sie z opinia że to tylko człowiek a nie wszystkowiedzący Bóg

Lekarz najlepszy w Kolbuszowej bo konkurencji nie ma za wiele.

Dr Jacek Dziewic najlepszy lekarz jakiego spotakałam. Jest to człowiek, który dba o swoich pacjentów i nie tylko. W przeciwieństwie do innych lekarzy zarówno prywatnie jak i państwowo jest rzetelnie spełniającym swoje obowiązki człowiekiem. Podczas pobytu w szpitalu (po porodzie) w czasie dyżuru zaglądał do mnie, z czym muszę przyznać spotkałam się zaledwie dwa razy u innych lekarzy. Cały czas próbuje mi pomóc by wyleczyć pewną chorobę, czego nie robią inni lekarze którzy mnie wyłącznie zbywają! Złoty lekarz i człowiek, godny zaufania. Szczerze Go polecam wszystkim kobietom, które wybierają się do ginekologa. Pozdrawiam

Dr Jacek Dziewic jest świetnym ginekologiem. Można mu zaufać, przejmuje się problemem pacjentki i śmiało można o wszystko zapytać. Poświęca pacjentce dużo czasu, tłumacząc wszystko i odpowiadając cierpliwie na pytania.Na oddziale troszczy się o swoje pacjentki.