dr n. med. Jacek Fórmaniak

Androlog, Ginekolog położnik

Jestem oburzona, nie wiem skąd na innych portalach pozytywne opinie o tym panu - chyba jacyś znajomi mu wystawili. Badanie ginekologiczne przeprowadzone bardzo boleśnie z komentarzem lekarza „proszę się nie wiercić, musi boleć”. Dziewczyna przede mną wyszła zgięta w pół z bólu po badaniu.

Ten „lekarz” powinien zająć się czymś innym, bo do pomocy rodzącym to on się nie nadaje. Dwóch lekarzy i położna stanowczo optują za cesarskim cięciem, a „pan doktor” upiera się przy 3 dawce oksytocyny, podawaniu kolejny raz żelu dopochwowego, podczas gdy wody płodowe odeszły 24h wcześniej. Odradzam każdemu.

Bardzo dobry lekarz o wyjątkowej medycznej intuicji, co jest raczej rzadko spotykane nawet wsród lekarzy specjalistów, bowiem nie zawód czyni dobrego lekarza, czy innego fachowca, a powołanie i intuicja, więc z osobistego poznania powtarzam najważniejszą sprawe, iż lekarz ten posiada intuicje rzadko spotykaną i trafnie rozpoznaje problemy nie tylko ginekologiczne, ale i poza tematem, w którym jest specjalistą. Zatem polecam wszystkim nie tylko kobietom, ponieważ u mnie rozpoznał doktor sprawe zupełnie nie związaną andrologicznie!!!

Bardzo uprzejmy pan doktor, prowadzi aktualnie moją pierwszą ciążę, zawszę mogę do niego zadzwonić kiedy mam jakiekolwiek wątpliwości. Jest wyrozumiały i wszystko dokładnie tłumaczy. Wszystko dokładnie opowiada, gdy pytam oraz zaprosił na wizytę do szpitala, gdzie mnie oprowadził i wszystko wytłumaczył. Z całego serca polecam :) !

Witam wczoraj byłam u tego pana na prywatnej wizycie ginekologicznej.Byłam bardzo zestresowana bo była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna i pierwsze w życiu badanie.Poleciła mi tego ginekologa koleżanka.No i przeżyłam koszmar lekarz potraktował mnie przedmiotowo,a uprzedziłam go na samym wstępie że to moje pierwsze badanie.Kazał mi usiąść na fotelu wyjął od razu wziernik nawet nie sprawdził jaki ma być rozmiar średnica wziernika i zaczął badanie odczułam ból o czym go poinformowałam potem drugi raz powtórzyłam ze boli wyjął w końcu wziernik nawet nie zapytał czy wszystko w porządku,czy nic mnie nie boli.Miał tylko jeden rozmiar wziernika i był dla mnie za duży.Zaczęłam płakać nawet nie zareagował tylko przystąpił do badania palcem nie wiem jak to się dokładnie nazywa i zbadał piersi.Był bardzo niedelikatny zdecydowanie nie polecam tego lekarza, a koleżanka która mi go poleciła przepraszała mnie za to ze mi go poleciła.Myślała że jak się dowie że to moja pierwsza wizyta to będzie bardziej delikatny i wyrozumiały.Pewnie jeszcze długo nie pozbieram się po tej wizycie i nie wiem kiedy pójdę na kolejna wizytę.Dodam że bez usg cytologii i żadnych badań zapłaciłam 100 zl.NIGDY WIECEJ TAM NIE PÓJDE A TRAUMA DO KOŃCA ŻYCIA.

Godny polecenia prowadził całą moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, nie wykonuje zbędnych usg czy jakiś tam badań wszystko co konieczne jest zrobione i to jest dobre bo co za dużo to niezdrowo, jeśli ktoś bardzo chce to zrobi dodatkowe usg ale jeśli nie trzeba to nie robi. Polecam BARDZO!

Jestem zbulwersowana. Pan doktor w czasie wczorajszej wizyty ani nie umył rąk przed badaniem mnie ani po badaniu. W rękawiczkach wypisywał recepte, w których wcześniej mnie badał. W toalecie nie było wody i nawet nie mogłam się podmyć przed badaniem ani umyć rąk!! NIE POLECAM

Pan doktor sprawiał wrażenie, że niebardzo wie, co jest przyczyną moich dolegliwości. Mimo to, nie chciał tego jednoznacznie przyznać. Tak więc były kolejne wizyty, leki i oczywiście związane z tym wydatki. Efekty leczenia niestety na poziomie zerowym.

Chodziłam do tego lekarza prywatnie przez wiele lat, bardzo miły i delikatny. Niestety zraziłam się kiedy to podczas rutynowego badania Pan doktor stwierdził u mnie prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej, po czym zaprosił na dokładniejsze badanie na dyżur do szpitala, za które również musiałam zapłacić (tyle co parę dni wcześniej za wizytę prywatną). Na szczęście wynik badania był negatywny. Właśnie tym Pan doktor mnie do siebie zraził.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty, ten lekarz bardzo mi pomógł. POLECAM

Byłam bardzo zadowolona z wizyty, ten lekarz bardzo mi pomógł. POLECAM