dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

Irena

25.04.2017

bylam niedawno operowana również przez dr,Furtaka.,rowniez bo przyjmowal mnie i operowal dr.Mateusz Szylberg.Mialam oponiaka.Wracam do sil,czuje się coraz lepiej.Dziekuje obydwu. panom i calemu personelowi.Bardzo ,bardzo goraco

Małgorzata

14.12.2016

Pan Dr. J. Furtak bardzo dobry specjalista , którego z całego serca polecam. Miałam usuwanego oponiaka w części ciemieniowej i po dwóch tygodniach od operacji czuję się dobrze. Dziękuję Panie Doktorze. Wieczorem po zakończonych operacjach doktor znajduje czas na porozmawianie z pacjentem. Dziękuję również całemu personelowi za uprzejmość, czystość. Ten szpital i jego personel można porównać do serialowego szpitala w Leśnej Górze.

wojtek

07.09.2015

dr Furtak doprowadził do śmierci mojego ojca poprzez zaniechanie przeprowadzenia pełnej diagnostyki guza mózgu przed jego wycięciem. w efekcie wyciął chłoniaka rozlanego, co było bezpośrednią przyczyną udaru, obrzęku i śmierci. cały zabieg skwitował jakby się pomylił w sklepie i kupił masło zamiast margaryny słowami: "no nie spodziewałem się, oszukał mnie ten guz, przykro mi, nie powiniennem go wycinać". Na oddziale intensywnej terapii, gdzie po operacji przez 2 miesiące przebywał bez świadomości ojciec, określono go jako "ciekawy przypadek, bo przecież takich guzów się nie usuwa..."Przestrzegam przed tym człowiekiem. Skoro takie tematy jak u mojego ojca mu się zdarzają, to znaczy że nie traktuje pacjentów poważnie, a jedynie jako kolejne odhaczenia po udanych lub nie wycinankach w głowie

Radek

12.07.2015

Uważam że to wspaniały specjalista , pomógł mi usunął mi guza (glejaka) w 2013 roku do dziś dnia czuję się wspaniale i bardzo mu za to dziękuję , a to że niektórzy piszą że nie oddzwania do nich to może być prawda ale przecież ten lekarz ma bardzo wielu pacjentów - pamiętajcie o tym i to że trzeba być cierpliwym i być optymistą że będzie dobrze , pozdrawiam wszystkich.
Radek tel.510132196

Tomasz

27.11.2014

Jestem bardzo zadowolony z usług pana doktora może nie pała zbyt dużą empatią do pacjentów ale jesli chodzi o fachowość to naprawdę najwyższa półka.Operował mi guza glejaka i od operacji minął rok a ja żyję i czuję się świetnie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10