dr hab. n. med. Jacek Gabryś

Psychiatra, Pulmonolog

kompletna katastrofa .Nie ma słów by to opisać że też jeszcze taki lekarz przyjmuje .Oddział to raczej Izba Pamięci. Pacjętów traktuje przedmiotowo

Potwierdzam ponizszy komentarz krótko zwiezle i na temat. Lecze sie od 3 lat odział który prowadzi bez zastrzezeń,miło,czysto ,uprzejmy cały personel.Polecam!!!!!!

Potwierdzam ponizszy komentarz krótko zwiezle i na temat.

krótko, zwięźle i na temat. jak w wojsku.

krótko, zwięźle i na temat. jak w wojsku.

Lecze się na nowotwór płuca i po 2 latach znowu trafiłam na Oddział Pana Doktora Gabrysia.Mam pełne zaufanie bardzo dobry lekarz ponieważ swój czas pracy woli poswięcić pacjentowi niż odpowiadac na pytania zadawane przez rodzinę.Rodzinie tłumaczy krótko i zwiężle.Cały oddział prowadzony przez Pana Ordynatora jest przyjazny pacjentowi i rodzinie odwiedzających.Polecam.

Nie polecam leczenia u tego pana, przecenia swoje możliwości i jest zaślepiony tym czyms przed nazwiskiem, popełnia błedy.