dr Jacek Gałczyński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny, Onkolog

Doktor J. Gałczyński to fachowy, kompetentny i kontaktowy lekarz. Jestem mu wdzięczna, bo operacja mojej tarczycy przebiegła bez żadnych komplikacji. Tłumaczy proces leczenia i odpowiada na każde pytanie i wątpliwości pacjenta. I jego poczucie humoru sprawia, że człowiekowi nawet rak wydaje się mniej strasznym. Jestem mu ogromnie wdzięczna.

Dr. Jacek Gałczyński, to lekarz godny polecenia. Kompetentny, konkretny i świetny chirurg. Dziękuję za moją córkę. Pozdrawiam.

Dr. Jacek Gałczyński, to lekarz godny polecenia.
Kompetentny, konkretny i świetny chirurg.
Dziękuję za moją córkę. Pozdrawiam.

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pana doktora oraz jego unikatowego wrecz podejścia do pacjenta,mam 46 lat i nigdy nie spotkałam sie z tak empatycznym i profesjonalnym traktowaniem mnie przez lekarza polecam szczerze bo spotkac kogoś tak wyjątkowego i kompetentnego w dzisiejszych czasach to rzadkość pozdrawiam Basia B....

Wspaniały człowiek o wielkim sercu. Zawsze otwarty, pomocny, wrażliwy na cierpienie człowieka. Patrzy na pacjenta nie tylko okiem lekarza ale też współczuje i pomaga. Ponad jest niezwykle kompetentny i konkretny. Potrafi stwierdzić co człowiekowi dolega bez szczegółowych badań. Niezwykle trafnie obiera kierunek leczenia i pomaga pacjentowi w dalszym leczeniu. Z całego serca polecam. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałem przyjemność spotkać. Wdzięczność moja nie zna granic.

Pan doktor Jacek Gałczyński jest dokładnym i kompetentnym onkologiem. Stara się odpowiedzieć na pytania pacjenta oraz doradzić w procesie leczenia. Ma również poczucie humoru i b. dobry kontakt przed i w trakcie zabiegu. Uważam,że jest to bardzo ważne w przypadku pacjentów niezdecydowanych i niecierpliwych. Dzięki Panu doktorowi mam usunięte znamię nowotworowe i została mi prawie niewidoczna blizna na twarzy. Dobrze, że doktor przyjmuje również w ramach NFZ. Dlatego poleciłabym tego lekarza innym pacjentom. Pozdrawiam Maria J.

Pan doktor Jacek Gałczyński jest dokładnym i kompetentnym onkologiem.
Dlatego poleciłabym tego lekarza innym pacjentom.
Pozdrawiam Maria J.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr
Maciej Charaziński