Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy. Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość za odpowiedzi na moje nie całkiem mądre pytania. Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczny.

żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego
Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy.
Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczny.

Doktor J. Gałczyński to fachowy, kompetentny i kontaktowy lekarz. Jestem mu wdzięczna, bo operacja mojej tarczycy przebiegła bez żadnych komplikacji. Tłumaczy proces leczenia i odpowiada na każde pytanie i wątpliwości pacjenta. I jego poczucie humoru sprawia, że człowiekowi nawet rak wydaje się mniej strasznym. Jestem mu ogromnie wdzięczna.

Dr. Jacek Gałczyński, to lekarz godny polecenia. Kompetentny, konkretny i świetny chirurg. Dziękuję za moją córkę. Pozdrawiam.

Dr. Jacek Gałczyński, to lekarz godny polecenia.
Kompetentny, konkretny i świetny chirurg.
Dziękuję za moją córkę. Pozdrawiam.

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pana doktora oraz jego unikatowego wrecz podejścia do pacjenta,mam 46 lat i nigdy nie spotkałam sie z tak empatycznym i profesjonalnym traktowaniem mnie przez lekarza polecam szczerze bo spotkac kogoś tak wyjątkowego i kompetentnego w dzisiejszych czasach to rzadkość pozdrawiam Basia B....

Wspaniały człowiek o wielkim sercu. Zawsze otwarty, pomocny, wrażliwy na cierpienie człowieka. Patrzy na pacjenta nie tylko okiem lekarza ale też współczuje i pomaga. Ponad jest niezwykle kompetentny i konkretny. Potrafi stwierdzić co człowiekowi dolega bez szczegółowych badań. Niezwykle trafnie obiera kierunek leczenia i pomaga pacjentowi w dalszym leczeniu. Z całego serca polecam. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałem przyjemność spotkać. Wdzięczność moja nie zna granic.

Pan doktor Jacek Gałczyński jest dokładnym i kompetentnym onkologiem. Stara się odpowiedzieć na pytania pacjenta oraz doradzić w procesie leczenia. Ma również poczucie humoru i b. dobry kontakt przed i w trakcie zabiegu. Uważam,że jest to bardzo ważne w przypadku pacjentów niezdecydowanych i niecierpliwych. Dzięki Panu doktorowi mam usunięte znamię nowotworowe i została mi prawie niewidoczna blizna na twarzy. Dobrze, że doktor przyjmuje również w ramach NFZ. Dlatego poleciłabym tego lekarza innym pacjentom. Pozdrawiam Maria J.

Pan doktor Jacek Gałczyński jest dokładnym i kompetentnym onkologiem.
Dlatego poleciłabym tego lekarza innym pacjentom.
Pozdrawiam Maria J.

Niesamowity, najlepszy, najbardziej ludzki lekarz na jakiego trafilam w swoim zyciu. Delikatny, szukajacy najlepszego rozwiazania dla pacjenta, a nie najlatwiejszego. Dokladny, tlumaczacy, rozmawiajacy z pacjentem a na dodatek niesamowicie uprzejmy, sympatyczny i rozladowujacy napiecie, ktore towarzyszy zabiegowi. Ogromnie polecam.

Dr Jacek Gałczyński jest naprawdę niesamowity. Niezwykle miły, uprzejmy, cierpliwy, dbający o pacjenta, a oprócz tego potrafiący sprawić, że z gabinetu wychodzi się z uśmiechem. Doktor wykonywał u mnie drobny zabieg w CM Damiana. Zabieg był dla mnie ogromnym stresem, ale Doktor Gałczyński potrafi sprawić, że stres znika, a podczas zabiegu niemal zapomina się, że to zabieg :) To prawdziwy dar. Dziękuję Doktorze :)

Chociaż od mojej operacji usunięcia tarczycy minęło już troszkę czasu, nadal jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Gałczyńskiego, jego troski o pacjentów, cierpliwości, umiejętności uśmierzania obaw i rozładowywania napięcia podczas niełatwych przecież rozmów o chorobie i operacji. Nawet w soboty i niedziele (nie na dyżurze) pan Doktor znajdował czas, żeby odwiedzić w szpitalu swoje pacjentki, sprawdzić, jak się czują, a jego wizyty działały jak najlepsza pigułka uspokajająca. To wspaniały lekarz i cudowny człowiek, bezpośredni, ciepły i pełen poczucia humoru, traktujący chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Naprawdę wart polecenia. Z całego serca dziękuję, Panie Doktorze. M.

Dr J. Galczynski to niezwykle kompetentny specjalista.jest niezwykle uprzejmy,chetny do poswiecenia czasu pacjentowi,wysluchania go. rozmowny,gdy pacjent tego potrzebuje,cichy,gdy taka jest wola pacjenta.zabiegi chirurgiczne wykonywane przez tego doktora sa na wysokim poziomie profesjonalnym i etycznym.