lekarz Jacek Gąsiorowski

Neonatolog

Człowiek, lekarz z powołania. Syn wcześniak 29 tydzień, 1300 g, to było 15 lat temu, wiele wątpliwości co dalej i znów dr Jacek Gąsiorowski, spokój i opanowanie i jego koncepcje leczenia. Nie zapomnę do dziś patentu z rękawiczką dmuchaną przez respirator by pobudzać oddech dziecka. Chylę czoło i Polecam Pana dr. Nie tylko lekarz ale i ojciec.

Człowiek dany dzieciom od Boga, żeby robił to czego On nie może. Uratował mojego synka, choć był w bardzo złym stanie. Uczciwy człowiek, bardzo emocjonalny, co niekiedy może zostać źle odebrane. Fantastyczna wiedza, podejście do dzieci. Każde dziecko jest dla niego wyjątkowe i jednakowo ważne. Całe życie będę Panu wdzięczna i Antoś niejednokrotnie o Panu usłyszy. Z całego serca dziękuję razem z Antosiem !

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, cudowny człowiek- jednym zdaniem: Lekarz z POWOŁANIA. Pomaga bezinteresownie swoim małym pacjentom. Zdrowie pacjenta to dla tego Pana podstawowy priorytet. Mam do tego lekarza bezgraniczne zaufanie. Dziękujemy Panie doktorze- nigdy nie będziemy wstanie się Panu odwdzięczyć za to, co Pan dla nas zrobił. Julia i Mateusz z rodzicami.

Wspaniały lekarz i człowiek - jeszcze takiego kompetentnego nie miałam okazji spotkać w swoim życiu. Moja córeczka zawdzięcza mu życie. Pozdrawiam i gorąco polecam tego lekarz.

Pierwsza wizyta naszej córeczki, u Pana Gąsiorowskiego miała miejsce w Poradni Oceny Rozwoju Małego Dziecka w szpitalu przy ul. Poznańskiej. Napiszę krótko - takich ludzi i lekarzy nam potrzeba. Dobro samo się obroni. Pozdrawiamy.

Napiszę krótko - takich ludzi i lekarzy nam potrzeba.
Dobro samo się obroni. Pozdrawiamy.