lekarz Jacek Gibaszek

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!

Dr Gibaszek to wspaniały lekarz i człowiek. Po prostu rzadkość. Kocha ludzi. Kompetencje na najwyższym poziomie. Wielkie człowieczeństwo. Czapki z głów przed tym Wielkim Człowiekiem. Ja takiego lekarza jeszcze nie spotkałam.

W dniu dzisiejszym w Sonomed u dr Gibaszka przeszedł przez kolonoskoię i endoskopię, pelen profesjonalizm, zaangażowanie oraz tłumaczenie co się będzie działo na każdym etapie. Wystarczy tylko słuchać dr oraz Pani Alicji która asystuje i udziela wsparcia szczególnie przy endoskopii aby przejść przez te niekomfortowe badania. Dziękuję za miłą atmosferę badań

Chciałbym podzielić się swoimi odczuciami po dzisiejszej wizycie wraz z badaniem kolonoskopii w Centrum Medycznym Sonomed w Szczecinie przy ul. Bandurskiego. Badanie wykonał dr Jacek Gibaszek, doktorowi asystowala pielęgniarka Ewa Rydz. Badanie było wykonane w sposób idealny, mam porównanie z innych placówek medycznych gdzie miałem wykonane dwukrotnie takie badanie. Komfort przygotowania pacjenta i samo badanie oceniam na najwyższą ocenę. Mogę powiedzieć, że badanie było zupełnie bezbolesne, a atmosfera w jego trakcie komfortowa. Pragnę ta drogą raz jeszcze podziękować dr Jackowi Gibaszkowi i Pani pielęgniarce Ewie Rydz. Każdemu, kto się zastanawia ...

Każdemu, kto się zastanawia lub boi badania kolonoskopii mówię, że nie ma najmniejszego powodu. Pozdrawiam serdecznie

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Pan doktor wykonywał mi kolanoskopie wspaniały człowiek prawdziwy lekarz z powołania wszystko dokładnie tłumaczy rozmawia z pacjentem miły i muszę przyznać że jego asystentka pani Marzena cudowna kobieta mogę się przyznać że z nimi to badanie przebiegło bez żadnego problemu i gdy będę musiała powtórzyć za kilka lat to tylko u nich BARDZO POLECAM

Z obserwacji i kontaktów z Panem dr Gibaszek na Oddziale Gastrologii przy ul Arkońskiej uważam że w pełni zasługuje na ocene 5 i godny jest polecenia. Jest bardzo oddany pacjentom i niezwykle kompetentny. I o to w chorobie chodzi!

Pan Dr robił mi gastroskopię w Sonomedzie. Był miły sympatyczny. Zrobił dokładny wywiad, rozmawiał z pacjentem w trakcie badania. Gdy opisał zdjęcia i całe badanie to dokładnie wszystko wyjaśnił i odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Z czystym sumieniem jak najbardziej POLECAM!