lekarz Jacek Gołąbek

1,4
1,3
1,8
1,4

Miałam wątpliwą przyjemność z tym panem na SOR. Wyniosły, opryskliwy, potraktował mnie jak głupka i na ból kręgosłupa przepisał tonę leków uspokajających.

Lekarz nienadajacy się do leczenia ludzi! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!! Niepunktualny,wyniosły,niemiły, za pieniądze podatników uważa się za wielkiego specjalistę. Podejścia do Pacjeta żadnego, nie słucha tego co się do niego mówi.Brak sumowania objawów, a diagnoza wyssana z palca nie pokrywajaca się z rzeczywistością. Od jego niedorzecznej diagnozy miną ponad rok a ja dalej się mecze z takimi objawami jak wtedy na konsultacji. SPECJALISTA Z NIEGO MARNY,PROSZE SZUKAĆ INNEGO .

Lekarz nienadajacy się do leczenia ludzi!
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!
SPECJALISTA Z NIEGO MARNY,PROSZE SZUKAĆ INNEGO .

Ja wizyty u tego pana na Oddziale ratunkowym w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach do końca życia nie zapomnę....do naga kazał mi się rozebrać przy dwojgu pielegniarzach bo tak przeprowadza badanie neurologiczne. Z płaczem na badania poszłam bo nie byłam w stanie tego uposażenia znieść. Zboczeniec !!!

Odradzam. Babci zafundował taka dawkę leków,ze była po nich nieprzytomna brak kontaktu z otoczeniem. Dopiero po konsultacji z innym specjalista okazalo sie,że dostawala dwa leki o takim samym skladzie co dawalo podwójna dwakę. Kolejny lek zakazany po zawale,który babcia niedawno miała, o czym tez informowaliśmy Pana doktora. Dopiero po zmianie leków babcia powoli dochodzi do siebie. Usłyszeliśmy od innego lekarza" dziękujcie Bogu ,że babcia jeszcze żyje po tych lekach" Cóż Panie doktorze trochę empatii dla osób starszych. Oni tez sa ludzmi i tez chcą godnie życ bez bolu i lekcewazenia przez lekarza.Za jakiś czas Pan też będzie stary i niech się Pan modli, żeby nigdy nie trafić na lekarza Pana pokroju.

1 gwiazdka tylko dlatego, że mniej się nie da. Na ból przepisał tyle leków uspakajających, że czlowiek ledwo żyje, nie może chodzić, nie wspominając o normalnym funkcjonowaniu.Chyba się spało na wykładach, bo do specjalisty to daleko. Skutki leczenia u tego pana mogły skończyć się tragicznie. Opryskliwy, nie miły. Bardzo nie polecam, omijać jak najdalej !!!

Niech jedzie leczyć na Syberię. Tam jego wewnętrzne ciepło i klimat otoczenia będą pasowały do siebie. Może czegoś się nauczy - wreszcie.

Rzetelnosc i Kompetencje.Przy kazdej wizycie utwierdzalem sie w przekonaniu,ze moje zdrowie jest rekach doskonalego lekarza

Dziwię się,ze w dzisiejszych czasach zdrowej konkurencji zatrudnia się ciagle takich lekarzy, nietolerancyjnych z ogromnymi uprzedzeniami do obcokrajowców posiadających ubezpieczenie i zglaszających się na sor. Postawa sklepikarza z bazaru, nie lekarza. Pacjent wyszedł niezdiagnozowany,potraktowany jak 5 koło u wozu. Dodatkowo poradzono mu,żeby wracał do Niemiec się leczyć. Z przekąsem. Oczywiście do pacjenta zwracał się na "ty", drwiąc z sensowności jego pracy jako wolontariusz w domu dziecka w kisielanach. Jesteśmy oburzeni takim zachowaniem! Wstyd! Z ubezpieczenia poszło 600 zł ....

Jesteśmy oburzeni takim zachowaniem!
Wstyd!
Z ubezpieczenia poszło 600 zł ....

bez komentarza///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

widząc te wszystkie komentarze to nic innego jak kupa chamstwa ja wrecz przeciwnie jestem bardzo zadowolony