Lekarz godny polecenia. Bardzo miły zawsze uśmiechnięty, oaza spokoju co zdecydowanie się udziela. Prowadził moją pierwszą ciąże i prowadzi teraz drugą bo nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Kompetentny i wyrozumiały. Zawsze można do niego zadzwonić gdy tylko nas coś zaniepokoi.

Witam wszystkich.Chodze do tego pana juz od jakiegoś czasu i musze przyznać że jestem zadowolona. Jest osoba kompetentna, miłą potrafi podtrzymać na duchu.Nawet jeśli mnie nie ma w kraju a potrzebuje porady przez telefon nigdy nie ma z tym problemu a to bardzo dla mnie ważne.

Super lekarz, nie byłam umówiona chodziło tylko o receptę Pani z recepcjii bardzo niemiła nie chciała mnie wpuścić bo " nie jestem pacjentką Pana doktora" i tak prosto z ulicy dostać sie nie da. Zrobiło Jej się głupio gdy Pan doktor mnie przyjął i to bez kolejki, super gość. Konkretny, wesoły, bardzo miły.Polecam.

bardzo miły lekarz, zartuje, nie ma stresu, wszystko dobrze tlumaczy co i jak

bardzo miły lekarz, zartuje, nie ma stresu, wszystko dobrze tlumaczy co i jak

Lekarz wzbudza zaufanie na pierwszych wizytach, jest miły ale w razie problemów nie mozna na niego liczyć. Bagatelizuje nieprawidłowości w ciąży.

Bardzo przemiły lekarz polecam go naprawdę każdej kobiecie . Miły i wyrozumiały do tego zawsze uśmiechnięty wszystko dokładnie tłumaczy. Wielu lekarzy nawet z prywatną praktyką nie są tacy jak Pan doktor Jacek Goliński.

Pan doktor prowadził moją ciążę naprawdę bardzo miły i uśmiechnięty nie czułam się u niego skrępowana tak jak u innych ginekologów miał zupełnie inne podejście Mogę go polecić każdej kobiecie

Lekarz godny polecenia, pogodny, zawsze pomoże. Zaczęłam chodzić do niego w ciąży i nie zamierzam zmieniać lekarza. Gdy urodziłam codziennie zaglądał do sali w której leżałam i pytał jak się czuję.Naprawdę polecam, ja jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz. Wyrozumiały, pomocny. Nie chodzi naburmuszony jak by za karę d o pracy musiał chodzić.

zdecydowanie polecam tego lekarza,przyjemny,delikatny,profesjonalny.

zdecydowanie polecam tego lekarza,przyjemny,delikatny,profesjonalny.