lek. dent. Jacek Górski

Chirurg stomatolog, Ortodonta

2,7
2,2

Polecam, bardzo dobry specjalista, zęby zrobione profesjonalnie. Mało mówi, ale zęby zrobione tak jak należy.

Nie polecam drogi gburowaty nieprzyjemny prowadzi leczenie nie do końca

Nie polecam drogi gburowaty nieprzyjemny prowadzi leczenie nie do końca

Gburowaty, nieprzyjazny lekarz, brak szacunku dla pacjentów, poślizg 30 minut to norma, nie wiadomo na która godzinę się zarejestrować żeby nie odsiedzieć swojego! I jeszcze trzeba gruba kasę za to zapłacić. Gdzie ja miałam głowę, decydując się na leczenie orto u tego człowieka!?

Bylejakość i tumiwisizm - pacjenta ma w d... a zależy mu tylko na kasie, którą wyciąga za leczenie zdrowych zębów i inne tym podobne cuda. A jak już rzeczywiście robi to co trzeba, to człowiek musi szukać pomocy gdzie indziej. Jeśli już musicie wykonać zabieg u niego, to proście o paragon, bo potem cwaniaczek będzie się wykręcał od odpowiedzialności.

Naciąga na rzeczy, z którymi nie ma problemów, ale tego, co trzeba załatwić, to już nie potrafi zrobić poprawnie. W dodatku strasznie gburowaty i nie udziela informacji, więc pacjent wychodzi skołowany, a potem jeszcze się męczy...

Uwaga - nie tylko przeprowadza zabiegi nieodpowiednio, tak, że występują komplikacje (inni stomatolodzy robią rzeczy, z którymi dr Górski sobie nie radzi), ale również stara się namówić pacjenta na zupełnie zbędne (i, oczywiście, odpłatne) zabiegi. Dobrze, że byłem tydzień wcześniej u innego dentysty z innym problemem, bo bym mu uwierzył.

Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności - źle przeprowadzane zabiegi, namawianie na leczenie zdrowych zębów, nie wystawia paragonów.

Lekarz Bardzo miły, uprzejmy. Wysłuchał co mi dolega, a przede wszystkim mnie przyjął ,gdzie inni chirurdzy mnie " olali" z okropnym bólem ósemki. Usuwanie tego zęba, trwało 1h przy czym na bieżąco byłam informowana co się dzieje w danej sytuacji . Naprawdę ,uważam, że komentarze, które tu czytałam są wyssane z palca. Koszty za zabiegi moim zdaniem są elokwentne co do czynności które doktor wykonuje. Polecam tego Specjalistę w 100 % !

Uwzględniając wysokość cen jakie płaci się za leczenie u Pana doktora trzeba również doliczyć zmarnowany czas oczekiwania na umówioną wizytę. Ostatnio Pan dr miał "obsówę" o 1h15min. Oprócz tego mam zastrzeżenia co do tego jak Pan dr tłumaczy pacjentowi diagnozę tzn. nie mówi konkretów.

Nie polecam... kasa chyba najważniejsza dla tego pana cenniki od-do płaciłem tylko" do "czyli najwyższą stawke,mało tego ząb zrobiony z małym szczegółem jedna dziurka w zębie p.doktorowi umknęła(tragedia) czyli czeka mnie jeszcze jedna wizyta z ty samym zębem ale na pewno już nie u tego pana!!!! Szkoda tylko że ludzie z takim wykształceniem zarabiający nie małe pieniądze nie mają odrobiny honoru i godności żeby poczuć się do odpowiedzialności i naprawienia swojej fuszery!!!!