lekarz Jacek Haduch

Chirurg onkolog

Polecam jako dobrego fachowca i uprzejmego człowieka, który przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów i potrafi doradzić co zrobić w różnych przypadkach!!!

Świętokrzyskie Centrum Onkologi w którym pracuje ten konował to jakieś nieporozumienie,tylko czeka dostać w łapę to jest lekarz ,który pacjęta ma głęboko w d...no chyba,że prywatna wizyta to inna rozmowa

Wspaniały chirurg i dobry człowiek. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Polecam każdemu. Potrafi rzetelnie wyjaśnić przebieg leczenia nie potęgując jednocześnie skali zagrożenia a skrupulatnie objaśnia każdy szczegół.

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, lekarz godny zaufania. Panie doktorze za wszystko serdecznie dziękuję. Pragnę podziękować również innym lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Chirurgi Onkologicznej ŚCO. Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Doktor Jacek Haduch to wybitny specjalista !!! Wspaniały człowiek, dający nadzieję nawet w bardzo trudnych przypadkach... Poświęca pacjentowi swój prywatny czas... Jest nieoceniony !!! Uratował życie mojej mamie !!! Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ! Z całego serca dziękuję i życzę mnóstwo zdrowia dla Pana doktora :-)

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Kielce"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75