lekarz Jacek Hłuszij

Bardzo chamski i wulgarny lekarz. Prowadziłam u niego prywatnie pierwszą ciąże i nasłuchałam się bardzo nieprzyjemnych słów na swój temat, ponieważ przytyłam. Urodziłam i schudłam. Nigdy więcej nie skorzystam z jego usług, żenada.

Lekarz może i posiada wiedzę medyczną z zakresu ginekologii i położnictwa, ale etyka zasad lekarskich u niego to dno i wodorosty. Zero ogłady i taktu w kontakcie z pacjentką, a to podobno ginekolog. Nie polecam tego pana.

Beznadzieja, moja pierwsza i ostatnia wizyta. Lekarz chamski, pyta o rzeczy typu: a jest ślub. Nie polecam, opinie znajomych takie same.

Bardzo lubie Pana doktora, prowadził moje wszystkie ciążę. Zawsze byłam zadowolona z badania i uzyskałam wszystkie informacje. Pan doktor posiada niekiedy specyficzne poczucie humoru nie nalezy sie jednak zrażać to tylko pozory!

Lekarz beznadziejny.. Poszłam do niego, bo działo się coś nie tak.. Według niego było wszystko ok. Dla mnie nie było to ok. Bo zdrowa kobieta nie ma takich objawów jakich ja miałam. Poszłam do prywatnego i sie okazało że mam polipa w macicy!! Gdyby nie ten prywatny to bym się nigdy nie dowiedziała że mam polipa!!! Z daleka od tego lekarza! Jest beznadziejny!

Bardzo mily lekarz, chodze do Pana doktora od samego początku, teraz prowadzi moja druga ciaze. Zawsze mily odpowiada na pytania Nigdy nie trafiłam na zly humor lekarza jak nieraz slyszalam z opinii pacjentek, wręcz przeciwnie bardzo czesto żartuje, wchodząc do gabinetu nie stresuje sie a na dodatek delikatny i konkretny... Polecam

mile wspominam całą ciążę którą prowadził dr. Hłuszij

mile wspominam całą ciążę którą prowadził dr. Hłuszij

bardzo dobry lekarz . następną ciąże też poprowadzi .

bardzo dobry lekarz . następną ciąże też poprowadzi .

Jestem pacjentką dr Hłuszija od 5 lat. Uważam go za świetnego lekarza i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Dr prowadził moją ciążę - chodziłam na prywatne wizyty - na każdej wizycie miałam robione usg, za które nie musiałam dodatkowo płacić jak u innych ginekologów, myślę że to duży plus. Bardzo miły i delikatny. Polecam go wszystkim :)

Bardzo miły i delikatny. Polecam go wszystkim :)

Jestem zadowolona z wizyt u Pana Dr Hłuszija, powiem że wizyty tego typu są krępujace ale nie u Pana Dr gdyż jego podejście do pacjentki i miła rozmowa sprawia, że stres znika i człowiek nie myśli o badaniu. Wszystko dokładnie tłumaczy, z checią odpowiada na pytania. Mogę ze śmiałościa polecić innym dziewczynom tego lekarza.