lekarz Jacek Jabłoński

Pań doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Polecam absolutnie każdemu!

Spotkałam wielu lekarzy na swojej drodze starając się długo o dziecko. W końcu po namówić koleżanki, zgodziłam się umówić na wizytę do doktora Jabłońskiego. Było to jakoś w 2014/2015 roku. I wiecie co, do dnia dzisiejszego mam z Panem doktorem kontakt i jeżdżę z Warszawy do Otwocka na wizyty. To anioł w ludzkiej skórze! Delikatny, podniesie na duchu albo poważnie doradza wszystko zależy od sytuacji. Taktowny. W nocy o północy potrafi udzielić porady. Prowadził moje trzy ciąże. Dzięki Niemu moje dwie córki są zdrowe. Kompleksowe badania i dbanie o mnie gdy musiałam być w szpitalu sprawiło, że zaufanie do tego lekarza mam największe że wszystkich. Nawet będąc w innym szpitalu, ciągle kontakt z dr Jabłońskim napawal mnie spokojem. No więc cóż, skazany jest na mnie do końca życia bo gdy kiedyś pójdzie na emeryturę to mnie swoją pacjentke musi nawet na niej raz do roku chociaż przyjąć. Bo takich kompetentnych lekarzy wielu nie ma. I do tego każda wizyta trwa dość długo, gdyż lekarz nie bada i nie omawia wszystkiego na tak zwane trzy minuty. Rozwiewa wątpliwości i tłumaczy dotąd aż się zrozumie. I odpowiada na każde pytanie. Polecam!

Super lekarz polecam, prowadzi moją ciąże jestem bardzo zadowolona z opieki.

Super lekarz polecam, prowadzi moją ciąże jestem bardzo zadowolona z opieki.

bardzo polecam Pana Doktora, zakładał mi spiralę, jestem bardzo zadowolona z opieki, można na nim polegać

świetny lekarz sama się u niego leczyłam i jak dotąd drugiego takiego lekarza nie spotkałam polecam!!ma świetne podejście do pacjenta

polecam lekarz jest bardzo kompetentną osoba zna się na tym co robi i ma odpowiednie podejście

W pełni polecam tego lekarza. Prowadził moją ciążę i odbierał poród.

W pełni polecam tego lekarza. Prowadził moją ciążę i odbierał poród.