dr n. med. Jacek Jakubowski

Neurochirurg

Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!

Neurochirurg z prawdziwego zdarzenia. Zaopiekował się moją dziewczyną a wcale nie musiał tego robić. Mam u niego wielki dług wdzięczności, odwdzięczę mu się kiedyś. Jak najbardziej go polecam i Pozdrawiam Cały Zespół Neurochirurgii Barlicki Łódź.

FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE, ZDECYDOWANIE POLECAM, POMÓGŁ MI WIELOKROTNIE JESLI CHODZI O MÓJ KRĘGOSŁUP. ZYCZĘ WSZYSTKIM TAKICH SPECJALISTÓW.

Dr Jakubowski operował mnie w szpitalu im. Bralickiego na kręgosłup na trzech poziomach 2004 roku , mamy 2013 i jak na razie odpukać w niemalowane:) jest tak jakbym niemiał operacji , zna się na rzeczy , konkretny i ostatni do operacji, zawsze stara się ratować zdrowie bezinwazyjnie , operacja to ostateczność . Ludzie nie piszcie , że nie poświęca czasu – czasu poświęca dostatecznie dużo do schorzenia , a że jest zaganiany to inna sprawa bo jest rewelacyjny i zbyt dużo osób chcę się do Niego dostać, a On nie wie, w co ręce włożyć . Gorąco polecam satysfakcja gwarantowana !

Co można powiedzieć o dr.Jakubowskim ??? WSZYSTKO CO NAJ .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razem z dr. Tyborem uratowali życie mojej żonie. DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO !

Co można powiedzieć o dr.Jakubowskim ???
WSZYSTKO CO NAJ .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Razem z dr. Tyborem uratowali życie mojej żonie.

DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO !

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg