dr n. med. Jacek Jancelewicz

Internista, Reumatolog

polecam tylko tego doktora jako reumatologa i internistę, tak jak napisali poniżej konkretny i uczciwy

unikalny przypadek uczciwego lekarza- jak trzeba to leczy a jak nie to nie naciąga tylko przedstawia obiektywną prawdę. Polecam-naprawdę dobry internista i bardzo dobry reumatolog. Wizyta u doktora jancelewicza to konkret-jezeli ktoś szuka konkretnego lekarza to polecam.

wspaniały reumatolog, najlepszy w warszawie -polecam

wspaniały reumatolog, najlepszy w warszawie -polecam

Witam Dla mnie lekarz z jajami, konkretny i skuteczny. Po dziesięciu miesiącach bezradności Instytutu Reumatologii w Warszawie dr Jancelewicz wdrożył leczenie i wreszcie poczułem ulgę. Jestem pod jego opieką od pół roku i wszystko jest ok. Polecam.

Witam

W przeciwieństwie do wielu negatywnych opinii, które tu znajduję, ja jestem zachwycona leczeniem przez P. Jancelewicza, nigdy nie zmieniłabym go na innego lekarza. Pomógł mi po wielu bezskutecznych wizytach u innych specjalistów. A co dla mnie najważniejsze - poważnie traktuje moje dolegliwości i to jego terapii zawdzięczam każdy kolejny dzień bez bólu. Każdy, kto ma dość słuchania, żeby wziął sobie ibuprom, powinien spróbować.

Od drzwi wie, co dolega pacjentowi, bez badań, bez wywiadu. Nie pyta nawet, jak pacjent się czuje. Wmawia choroby już na pierwszej wizycie, istna wyrocznia. Nietaktowny, niekompetentny, brak zainteresowania pacjentem w ogóle. Odradzam!

Trzymajcie się od tego człowieka z daleka! Jestem potwornie zdziwiona co ta dziwna postać robi w lux medzie. Ironiczne teksty w stylu: "pfff...wcześnie pani zaczęła tego typu leczenie", "jeśli pani na siłę chce się leczyć, to ja wypiszę jakąś receptę", "jest pani po prostu meteopatką, ale jeśli zależy pani na badaniach to ja mogę pobrać pani krew. Będzie pani miała siniaka" to poważne przegięcie. 2 minuty wywiadu i diagnoza: "jest pani zdrowa, ale specyficzna. Proszę zrezygnować z aktywności fizycznej. To wcale niedobrze ćwiczyć od czasu do czasu. Ludzie siedzą za biukiem i myślą, że jak poćwiczą w weekend to będzie dobrze. Przychodzą później ponaciągani po jodze i zdziwieni że boli. Jak boli to przestać."

Brawa dla tego pana. Zakpił sobie ze mnie i z pozostałych pacjentów. Odradzam!

ten lekarz to pomylka,nie slucha co sie do niego mowi.kazal mi brac lek na ktory sie uodpornilam i nie pomagal mi, ale pan dr wie lepiej,nie dopuszcza innej opcji niz jego.zdecydowanie nie polecam

Jasnowidz, który już od drzwi wie co jest pacjentce. Nieważne jest to co mu się tłumaczy, jakie były opinie innych specjalistów i wyniki badań. Jedynym problem że niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością. Rodzynkiem jest to, że ma rentgen w oku i od razu stwierdził płaskostopie czego żaden ortopeda nie potwierdził. Radzę omijać tego narcyza zapatrzonego w swoje ego dalekim łukiem. Czas i pieniądze poświęcone na wizytę u niego są po prostu wyrzucone w błoto.

Dziwą mnie opinie tych Pań poniżej.Pan doktor Jacek Jancelewicz wyleczył mnie z łuszczycy i zapalenia stawów.30 lat sie lecze i nikt nigdy tak fachowo mnie nie potraktował.Fakt wizyta trwała krótko i wydawało mi sie że ten doktor raczej nie ma talentu do podejścia do pacjenta - ale fachowośc na szóstkę. Polecam naprawde wysokiej klasy specjalista. OOdnoszę wrazenie że te Panie poniżej nie wiedza po co chodzi sie do Lekarza. U mnie w pracy też sa takie baby co wszytkich od ignorantów wyzywają

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.