lekarz Jacek Janczak

Laryngolog

Polecam lekarza. Trafiłam z bólem gardła u zapaleniem zatok. Diagnoza trafna, leczenie skuteczne. Godny polecenia. Szybkie terminy

Polecam tego doktora. Wizyta przebiegła sprawnie, uzyskałam pomoc. Problem z migdałkami został rozwiązany.

Lekarz godny polecenia, konkretny , miły, pełny profesjonalizm. Nasz problem to było gardełko, synek mimo ciągłych wizyt u lekarzy prywatnych był na antybiotykach, na szczęście trafiliśmy na Doktora gdzie przy kilku spotkań i kompleksowej ilości badań postawił diagnozę. Mogliśmy wykonać zabieg prywatnie,praktycznie bez czekania. Zabieg wycinania migdałów, przebiegł bardzo szybko,konkretnie,przy bardzo dobrej opiece lekarskiej.Dziecko było pod stałą opieką kontrolną u lekarza. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam .

Lekarz godny polecenia, konkretny , miły, pełny profesjonalizm.

Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam .

Nie polecam pana doktora. Po przeprowadzanym ostatnio zabiegu w szpitalu do dzisiaj muszę być leczona prywatnie u innego specjalisty. Pan był nie zwykle nieuprzejmy dla mamy i tłumaczenie mojego poważnego stanu to: "tak ma być". Na pewno nigdy więcej nie odwiedzę tego lekarza

Brak mi słów, autentycznie brak mi słów! Nie polecę pana doktora nigdy i nikomu bo ręce mi opadły kiedy pan doktor zaproponował leki.

Byłam z 12 letnim synkiem u doktora. Mielismy problem z bolem ucha. Doktor bardzo fajnie podszedl do syna, tak ze przestal sie bac i co najwazniejsze ucho przestalo bolec. z czystym sumieniem polecam!

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

Szok! Nie chcę mówić co i jak, oraz oczerniać ale boję się tego lekarza jak ognia.

mozna polecic mily uprzejmy przyjal moje dziecko od reki mimo ze obdzwonilam kilku lekarzy

Byłam u niego około rok temu. Baaardzo baaardzo miły jak i uprzejmy człowiek. Widać, że lubi tą pracę i bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zadania. Z szacunkiem traktuje swoich pacjentow. Jak do laryngologa to tylko do niego! POLECAM W 100 % !!!!!