dr n. med. Jacek Janik

Ginekolog

Lekarz poprostu świetny!!!zwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych w Tychach zazwyczaj prywatnie i o każdym mogę powiedzieć coś dobrego jak i złego a tutaj trafiłam z nfz za darmo i chyba w najlepsze ręce jak dotąd.Jestem zachwycona podejściem lekarza do pacjenta jego profesjonalizmem, potrafi uspokoić kilkoma słowami jeśli czymś się martwię i ma zawsze dobry humor :)prowadzę u niego pierwszą ciążę i szczerze polecam

Jako lekarz oraz jako człowiek jest rewelacyjny. Traktuje każda pacjentke indywidualnie, jest kompetentny, pomocny oraz uprzejmy. Standard gabinetu na wysokim poziomie. Kazda chorobe szczegolowo opisuje oraz wyjasnia wszelkie watpliwosci. Istotny jest tez fakt, iz tak samo profesjonalnie traktuje pacjentki prywatnie jak i z NFZtu. Szczerze POLECAM!

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Ubolewam że nie przyjmuje już w KAtowicach, w przychodni na żelaznej można było zapisać się na bezpłatną wizytę w ramach NFZtu.

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

Szkoda tylko, że przepisuje psychotropy i miał ponoć wiele spraw sądowych. Ja do dziś nie mogę wyjść z problemów zdrowotnych. Odmówił leczenia podając fałszywe przeciwwskazania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tychy"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita