dr n. med. Jacek Janik

Lekarz poprostu świetny!!!zwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych w Tychach zazwyczaj prywatnie i o każdym mogę powiedzieć coś dobrego jak i złego a tutaj trafiłam z nfz za darmo i chyba w najlepsze ręce jak dotąd.Jestem zachwycona podejściem lekarza do pacjenta jego profesjonalizmem, potrafi uspokoić kilkoma słowami jeśli czymś się martwię i ma zawsze dobry humor :)prowadzę u niego pierwszą ciążę i szczerze polecam

Jako lekarz oraz jako człowiek jest rewelacyjny. Traktuje każda pacjentke indywidualnie, jest kompetentny, pomocny oraz uprzejmy. Standard gabinetu na wysokim poziomie. Kazda chorobe szczegolowo opisuje oraz wyjasnia wszelkie watpliwosci. Istotny jest tez fakt, iz tak samo profesjonalnie traktuje pacjentki prywatnie jak i z NFZtu. Szczerze POLECAM!

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Ubolewam że nie przyjmuje już w KAtowicach, w przychodni na żelaznej można było zapisać się na bezpłatną wizytę w ramach NFZtu.

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

Szkoda tylko, że przepisuje psychotropy i miał ponoć wiele spraw sądowych. Ja do dziś nie mogę wyjść z problemów zdrowotnych. Odmówił leczenia podając fałszywe przeciwwskazania.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Kompetentny, kontaktowy, traktuje pacjentki jak ludzi a nie przedmiot badań.

Lekarz jest super prowadzil moja ciaze i naprawde polecam-godny zaufania

Lekarz jest super prowadzil moja ciaze i naprawde polecam-godny zaufania

Super lekarz, prowadzil moja ciaze. Bardzo uczciwy, kulturalny i dokladny. Godny polecenia

Wspaniały lekarz.Bardzo dobra opieka lekarska nic nie płatna!!!

Wspaniały lekarz.Bardzo dobra opieka lekarska nic nie płatna!!!

super lekarz polecam!!!! wlasnie prowadzi mi ciaze i jest bardzo dokladny:)Polecam