dr n. med. Jacek Jarlińskidr n. med. Jacek Jarliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Chirurgią plastyczną zajmuję się już od 1991 roku. Od 2007 roku prowadzę własny gabinet chirurgii plastycznej przy ulicy Żelaznej 54 lokal 2 (róg placu Pereca) we Wrocławiu. Zajmuję się ogólnie pojętą chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Wśród wykonywanych przez nasz zespół operacji plastycznych najczęstszą i przynoszącą najlepsze efekty jest operacja powiększania piersi. Wyniki wielu z tych operacji można obejrzeć w bardzo obszernej galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.
Oprócz operacji powiększania piersi wykonujemy także inne operacje plastyczne takie jak: operacje odmładzające twarzy (face lifting, plastyka powiek), operacje nosa, operacje uszu, operacje piersi (MACROLANE, mastopeksja, redukcja piersi), plastyka powłok brzucha czy odsysanie tłuszczu. W ostatnich latach popularność zdobywają też wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej takie jak: BOTOX, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria - modelowanie konturów twarzy, mezoterapia, Regeneris, Leczenie nadpotliwości oraz depilacja laserowa.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej.

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Po zabiegu nie mam na razie żadnych zastrzeżeń! Kontakt i konsutacja przebiegła w spokojnej atomosferze co w połączeniu z podejściem lekarza ( jak widzę potwierdzoen opiniami ) poskutkowalo, że zdecydowałem się na zabieg. Minął tydzień, wszystko idzie w dobrą stronę, dziękuję dla dr Jarlińskiego

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Lekarz kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego problemami. Poświęca sporo czasu no i jak najbardziej godny polecenia.

Jestem zachwycona, chyba pierwszy raz w życiu zostałam tak dobrze potraktowana przez lekarza. Naprawdę wielki szacunek Panie Doktorze. Dziękuje

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław