lekarz Jacek Jasztal

Endokrynolog

1,2

Nie polecam tego lekarza. Nie postawił diagnozy wręcz powiedział że jestem zdrowa i nie widzi nic niepokojącego aczkolwiek przepisał mi lek który jak się okazało po wizycie u kardiologa zaszkodzi by mi bardzo ponieważ nie był mi on wogóle potrzebny. To ja raczej mówiłam co może być u mnie niepokojącego ale wogóle nie słuchał i przerywał mi w pół zdania.

(Wizyta w GAMED) Doktor po pobieżnym odsłuchaniu wyników badań TSH powiedział, że przecież są w normie (nie były i były dużo ponad nią) i przecież jestem młoda, więc jestem zdrowa. Na pytanie o skierowanie na badania hormonalne (bo biorę tabletki 4 lata i chce sprawdzić czy wszystko ok, bo dawno tego nie robiłam + ponownie sprawdzić TSH) pytał po co i z czym przychodzę i powiedział, że on wie na co on ma wypisać skierowanie a na co nie, a na USG odpowiedział, że USG będę sobie robić jak będę po 50-tce, a nie teraz. Po wizycie jedyne czego się dowiedziałam, to że jak człowiek jest młody, to przecież jest zdrowy. Jeśli chce się zadbać o swoje zdrowie - nie polecam się tu udawać.

NIE POLECAM!!!!! Lekarz w ogóle nie chciał mnie wysłuchać. Odpowiadał chamsko, żadnego szacunku do pacjenta. Stwierdził że wszystko jest w porządku mimo nieprawidłowych wyników badań. Podszedł do wszystkiego lekceważąco. Chciałam się dowiedzieć jaka jest przyczyna mojej dolegliwości niestety nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Nie wysłał na żadne badania. Według niego wymyślam i wszystko jest w porządku. NIE POLECAM!!!! NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA!!!

NIE POLECAM!!!!!
NIE POLECAM!!!!
NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA!!!

Zgadzam się z przedmówczynią. Zależało mi na szykiej wizycie więc się zapisałam do niego. Chodziłam przez rok czasu i powiedziałam dość. Na ostatniej wizycie nie chciał mi dać skierowania na usg ( ostatnie usg miałam robione około 8 lat temu i w innym mieście u innego lekarza oczywiście) . Kazał mi jechać po wynik badania usg 600 km od mojego miejsca obecnego zamieszkania ( gdzie wcześniej leczyłam się przez 15 lat a teraz mieszkam w Radomiu) aby mógł sobie porównać....ciekawe z czym??? Jak nie dał mi skierowania na usg... Lekarz jest niekompetentny, wizyta u niego trwa 3 minuty, nic nie mówi ja tylko pytam. W stosunku do mnie zachował się nieetycznie. Szkoda czasu na takiego konowała. Żenada. Nie polecam!!!

Wybrałam się do tego lekarza, ponieważ zależało mi na szybkiej wizycie i na darmowej, ale ... straciłam tylko czas na czekanie. ODRADZAM!! miałam ze sobą wyniki badania krwi i w tym oczywiście TSH, doktor spojrzał na nie zapytał się mnie czemu w ogóle zrobiłam sobie badanie krwi ( a po co sie niby robi? chyba tak dla kontroli...?) następnie kazał odgarnąć włosy i podszedł dotknął szyję (trwało to z 1 sekunde) i powiedział "yhy" i usiadł pisał i pisał i dał mi receptę na jakieś tam tabletki .... no to chyba jakaś kpina, żeby nie zbadać dokładnie, tylko na podstawie badania krwi dawać recepte. a gdzie usg?? i kazał mi się zgłosić za ok. 6 miesięcy na wizytę kontrolna ( i w tedy też spojrzy na mnie i stwierdzi, że jest lepiej bądź gorzej). Moj lekarz rodzinny więcej mi powiedział o tym co mi jest i lepiej mnie przebadał, niż ten "endokrynolog". SZCZERZE ODRADZAM. nawet nie poszłam wykupić tej recepty, tylko musze isć jeszcze raz po skierowanie i udać się do normalnego lekarza, który bada ludzi, a nie tylko na nich patrzy. I tak po za tym cała wizyta trwała ok. 2 minuty. ŻENADA !!!