lekarz Jacek Jędrzejewski

Neurolog

2,7

Pan Jacek Jędrzejewski był (może nadal jest) ordynatorem na oddziale neurologicznym w Miechowie, gdzie po wypadku leżał mój tata. Cóż mogę powiedzieć - człowiek pozbawiony empatii delikatnie mówiąc, po kontakcie z tym Panem przepłakałam kilka godzin, tak bardzo był nieprzyjemny dla mnie :( Rozumiem, że to ciężki zawód, a pacjenci dają czasem w kość, ale odniosłam wrażenie, że to niedobry człowiek :(

Pan Jacek Jędrzejewski był (może nadal jest) ordynatorem na oddziale neurologicznym w Miechowie, gdzie po wypadku leżał mój tata. Cóż mogę powiedzieć - człowiek pozbawiony empatii delikatnie mówiąc, po kontakcie z tym Panem przepłakałam kilka godzin, tak bardzo był nieprzyjemny dla mnie :( Rozumiem, że to ciężki zawód, a pacjenci dają czasem w kość, ale odniosłam wrażenie, że to niedobry człowiek :(

Mój Tato był pacjentem Pana doktora w szpitalu w Miechowie na oddziale neurologicznym. Został potraktowany przedmiotowo i z lekceważeniem. Wiem, że starsi pacjenci potrafią być uciążliwi, ale zwracanie się do osoby leżącej słowami cytuję "Milcz!" Jest upokarzające. Słowa potrafią bardzo ranić.

Słowa potrafią bardzo ranić.

Pan Doktor Jacek Jędrzejewski jest bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą i Człowiekiem. Kilka lat temu świetnie i fachowo prowadził terapię mojemu Tacie i wyprowadził go z poważnych skutków udaru i wylewów. Następnie tak kontynuował leczenie, że został niemalże całkowicie wyprowadzony bez potrzeby zażywania dodatkowych leków. Wraz ze swoim Synem dr Grzegorzem kardiologiem pięknie doprowadzili Tatę Edwarda do normalnego funkcjonowania... Wielkie dzięki Panie Doktorze i całemu Zespołowi! Gratuluję takich sukcesów w ratowaniu ludzkiego Życia!!!