dr n. med. Jacek Jodłowski

Kardiolog

Nie polecam nikomu, nic mi nie pomógł i nie zalecił nawet podstawowych badań, miałam poważny problem, który został przez pana doktora całkowicie zbagatelizowany.

Wspaniały lekarz jako fachowiec kompetentny doświadczony i godny polecenia. Leczy mnie od wielu lat a choroba jest trudna, nikt mnie niechciał leczyć bo się bali a ja żyje i to super. Mam 70 lat. jeżdżę na nartach , na rowerze a ostatnio na motocyklu.

Wspaniały lekarz jako fachowiec kompetentny doświadczony i godny polecenia.
jeżdżę na nartach , na rowerze a ostatnio na motocyklu.

Uczeszczam już do Pana doktora od kilku lat, najlepszy lekarz jakiego znam. Kocha to co robi i przede wszystkim szanuje każdego pacjenta. Jest bardzo skromnym człowiekiem, uśmiechniętym i zawsze umie podtrzymać na duchu pacjenta. Mi pomógł bardzo ! I co najlepsze wyszukuje tanie leki które mają takie same zastosowania co droższe (zagranicznych producentów) a działanie takie same. Reasumując lekarz z powołania i oby więcej takich!

Bardzo skromny, uprzejmy, godny zaufania człowiek. Dokładnie bada, ja akurat nie bylam z poważnym problemem, ale jestem zadowolona. Zapomnialam zaplacic, i dzwonie, a odpowiedz doktora: a to kiedys Pani zaplaci, jak Pani bedzie w okolicy". Cud, miód i orzeszki.

Doskonały lekarz ,skromny człowiek w pacjencie widzi człowieka !

Doskonały lekarz ,skromny człowiek w pacjencie widzi człowieka !