dr Jacek Judycki

Urolog

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk

W moim odczuciu jest to niekompetentny lekarz. Nie słucha pacjenta, zamiast tego robi sobie głupie żarty nie na miejscu, nie jest dociekliwy, nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy wyników badań i swoich decyzji w sprawie leczenia choroby. Miałam silny krwiomocz, również pochodzenia nerkowego. Nie wyjaśnił, zbagatelizował, miałam wrażenie, że dobrze bawi się moim kosztem. Interesowało go moje życie prywatne, padło parę seksistowskich uwag. Ogólnie polecam..

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych
infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Pełen profesjonalizm, szybka i kompetentna pomoc. Precyzyjne wyjaśnienie istoty problemu, a co najważniejsze równie szybkie tego problemu usunięcie :-) Polecam gorąco.