lek. dent. Jacek Kałużny

. .

. .

Serdecznie polecam Pana Doktora ...supre stomatolog - świetny kontakt i przede wszytkim fachowa robota. Bardzo dziękuję:)

Świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. Leczy kompleksowo i bardzo dokładnie. Podejmuje się leczenia trudnych przypadków, gdy inny lekarz np. kwalifikuje ząb do usunięcia. Ma nowocześnie wyposażone dwa gabinety. Stosuje wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii oprócz implantów. Jestem w trakcie leczenia i opisałam to co zaobserwowałam w ciągu trzech miesięcy.

Świetny fachowiec. Dobrze leczy zęby tzn. bardzo precyzyjnie. Raz wyrywałam u Niego zęba - wszystko trwało 15 sekund nawet nie zauważyłam ;-) W skali od 1 do 5 stawiam 5 z plusem ;-)

Dla mnie nie ma lepszego lekarza stomatologa, a niestety miałam szansę leczyć zęby u wielu stomatologów. W końcu znalazłam dentystę z prawdziwym powołaniem, któremu zależy na pacjencie a nie na kasie. Polecam, warto wybrać tego dentystę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134