lekarz Jacek Kampa

Ginekolog

rewelacyjny lekarz !! Miła atmosfera , zero stresu podczas wizyty , poczucie humoru , dystans do pacjenta . szcerze polecam tego ginekologa .

Polecam tego lekarza prowadził moja ciąże, troskiliwie zajmował sie nami w szpitalu Wojewódzkim, nie uwzględniając tego, że tylko temu , iż jest człowiekiem komepentnym w pore urodziłam mojego synka. Uważam, że jest dobrym specjalistą i jest godny zaufania.

Bardzo miły i uprzejmy, nie stresuje pacjentek, stwarza bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje, odpowiada na każde pytanie.Prowadzę u Niego ciążę i jestem bardzo zadowolona, poprzednią prowadził inny lekarz- nie ma porównania.W szpitalu również podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta, byłam bardzo zadowolona mimo, ze wtedy jeszcze nie byłam Jego pacjentką. Bardzo gorąco polecam

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek.Jest moim lekarzem od 20 lat. Zawsze cierpliwie podchodzi do każdego problemu. Trafnie diagnozuje dolegliwości. Działa szybko i zdecydowanie w przypadku koniecznej hospitalizacji. W szpitalu zawsze troskliwie zajmuje się pacjentkami. Nigdy mnie nie zawiódł.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tychy"?

Magdalena Biernat

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach